• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online oyunlardan zevk alamıyorum

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
Beyler Silkroad devri kendi açımdan ne yazık ki bitti. Bir sürü serverde oynadım oyunlar yarıda kaldı ( asla gerçek bir set'e de sahip olamadım)
Başka online oyunlara bakıyorum asla kafama yatan bir oyun yok. Saymaya kalksam eminim unutacağım oyunlar dahi vardır silkroad'dan sonra arayışta olduğum oyunlar arasında.

Yeni online oyunları zaten bayılıp ayılan bir bilgisayar kullandığımdan denerken dahi kasmalardan dolayı soğuyorum ve 1 levelden bilemem kaçıncı levele karakter kasmak gerçekten insanı üşendiren bir durum oluyor benim için. Ayrıca silkroad da çok az sınırlı görevi yapıp başarılı olmak mümkünken artık bir çok oyun göreve sadık gittiği için ingilizce bilmiyor oluşumun verdiği soğumalarda söz konusu. Silkroad da götür bir mape sabaha kadar kassın seni ama oynadığım bütün oyunlar görev tabanlı ve işkence geliyor. hele bir de translatede çevirmeye çalışıp oynamak daha da beter. ( ingilizce öğrensem daha rahat ederim o sözde türkçe cümleyi anlamak yerine)

online olmayan oyunlarda da sıkılıyorum alışmışım bir kere birileriyle oynarken sohbet etmeye tek olmak koyuyor ( çoğu oyunu da oynayamıyorum )
söz gelimi artık online oyunlara ilgimi kaybettim ve maxigameye de veda etmeye karar verdim. Artık sıkıcı gerçek hayata tam bir dönüş yapıp Sword Art Online teknolojisine kadar online oyun devrini kendime kapatıyorum. Sağlıcakla kalın.

dostum yemin ederim kafamı okudun anlattın sana bakınca kendimi gördüm sadece sen ben değil silkroad online tutkusu olan kişilerde bu durum mevcut tabiki bendede ama şöyle bir durumda var silkroad a girdiğindede sıkılıyosun çünkü eski ortamda yok yani demem o ki sana özel bir durum değil silkroad cılar olarak hepimiz aynı durumdayız aslında oyunu değilde bizi bitirdiler diyebilirim bunu sadece silkroadcılar anlar çünkü silkroad sadece bir oyun değil yaşam tarzıdır :D ki ayrıca embesillerin kafasının alcağı kekoların oynayabilceği kolay kolay bir oyun değildi metin2 lol gibi falan :)

Silkroad a başladığım güne lanet olsun ya bundan 10 yıl önce cafelerde oynayarak başladım zarzor sonunda bırakabildim.Geride harcadığım onca para ve zamana üzülüyorum Şimdi ki aklım olsa katiyen başlamazdim o kadar yılda boşa gitti ya kimbilir şimdi nerde nasıl iyi bir durumda olurdum.Evlatlariniz yeğeninleriniz kardeşleriniz varsa aman uzak tutun bu oyundan... Oyun hayatınız değil bir hobiniz olsun

yaklaşık 300 liraya bilgisayarın için 2. el parçalar toplayarak bilgisayarınının hızlanmasını sağlayabilirsin

Son düzenleme:
Geri