• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online sayısını gösteren program

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Surya

Malum son zamanlarda herkez panelden fake player ekleme yapıyor.Oyunu indiren adamda oyunda gerçekten kaç kişi var bilemiyor.Eskiden bir program vardı bu şekilde gösteriyordu fakat kullanımı çok sıkıntılıydı.

Bu işi yapabilicek arkadaşlardan ricam Ip Port Launcher Versiyon yazınca direk serverde ki online sayısını gösteren bir program yapmaları.

İyi forumlar :)

vallaha aradıgım program. teşşekürler ''saw1337'' ben konu açacaktım benden önce davranan silahsörler varmış :)

Yararlı bir paylaşım kardeş, sağol.

sağol saw bu programla en azından kabartma yapan serverları görmüş olcaz servera giriyoruz 500 kişi görünüyo sitede ama oyunda kimse yok toplasan 100 200 kişi :kss:

Geri