• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Operation: Second Wind

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
1024patch01.png

[Yeni Harita: Bloodbath Bazaar]

1024patch02.png
1024patch03.png

İstihbarat sonraki biyo-kimyasal terör saldırısı Türkiye'de bir yere geleceğini göstermektedir. Bir gece saat festivali, bu çarşı aracılığıyla kimyasal silahları taşıyan gerillalar gibi keşfedilen silahlı kuvvetleri önce rutin güvenlik sırasında.
Elimination , Elimination Pro , One Man Army , Capture the Flag ve Last Man Standing modları için uygun.

[Bloodbath Bazaar'ı kendi stiliniz ile oynayın!]

Assault Style: Assault-Style oyuncuları etraftaki bir sürü siperler ile iki avluyu ve üst geçiti korumaya çalışırlar. 2 Avluyu kontrol edenler haritayıda kontrol etmiş olur.

maxicon1.png

Sniping: Size düşman avluyu ve sokak arasını güzelce gösteren pencerenin bulunduğu üst geçite gidin veya avlunuzdaki tenteleri kullanarak size avlunuza girmek gizlice girmek isteyen düşmanları görebileceğiniz bir yer edinin.

maxicon1.png

Out-Flank : Bu tenteler sizin en iyi arkadaşınız. Zıplamaları doğru zamanlayın. Düşmanların kafalarının üstünden atlayarak onları sırtlarından vurun.Üst geçitteki pencereyide unutmayın! Yanındaki tentelerden kolayca ulaşılabilir!

maxicon1.png

[Death Row için yeni oyun modları]

Şimdi One Man Army , Spy Hunt , Quarantine Regen ve Last Man Standing ve Elimnation ve Elimination Pro modlarında haritanın değişik biçimde oynanılabilir!

maxicon1.png

[Yeni ve gelişmiş Blood Money]

Yeniden tasarlanmış Blood Money'de 2 takımda bankanın ilerisinde doğacak ve girişleri keserek bankayı teke düşürmeye çalışacak buda 2 takım için yeni doğma noktasından arka ara sokağa varmayı ve spawn kamptan def etmeyi dahada kolaylaştıracak.
maxicon1.png

[Operation Second Wind için yeni silahlar!]

Sakın bana yeni silahları unuttuğumuzu düşündüğünüzü söylemeyin! Yeni silah tedariki yeni operasyonunuzu desteklemeniz için burada.

G18 Carbon Black

G18'in geliştrilmiş modeli. Daha iyi hasar daha az sekme daha fazla ve otomatik ateş gücü vereni.

1024patch04.png

maxicon1.png

Tri Star force Shotgun

Türk bölükleri için standart olan pompalı tüfek! Altı atış yapılabilir.

1024patch05.png

maxicon1.png

M416N

1024patch06.png

maxicon1.png

Micro Uzi Metal

Micro_Uzi_Metal.png

maxicon1.png

Wraiths CZ Scorpion EVO3

1024patch08.png

New Event: Lead Farmer Event (24th Oct – 20th Nov, 2012)

Asker! Sende Siebold Primrose'u tohum'dan çiçeklenmiş çiçek olarak yetiştirmek için gereken şey olduğu halde bu eğitim şeklini sorgulayabilirsin veya bunun yerini alan acımasız,zorlu savaş alanını. Düşündüğün kadar kolay değil. Bunun için olağanüstü sabır,yetenek ve en önemlisi olarak tutku denilen pozitif enerjiye ihtiyacın var.Bununla beraber seni bekleyen zorlu şeylerin üstesinden geldiğin takdirde en iyi şekilde ödüllendirileceksin. Bu yüzden lead farmer olmaya hazırlan!
maxicon1.png

Etkinlik Detayları:

Lead Farmer olmanın 3 adımı var.

-Adım 1(Seed Stage):İlk giriş yaptığında Seed Case elde edeceksin.Ana görevin daha iyi ödüller için tohumu filizlendirmek, Ve en sonunda çiçek aşamasına kadar en iyi ödülü almak için kasayı hiç açmaman gerekli.Fakat kutuyu açarak aşağı derece ödülleri alabilirsin.Bununla beraber kasayı günde sadece 1 kez açabilirsin..Kasayı tekrardan açmak için bir dahaki günün gelmesini beklemelisin(Gece Yarısı)

1024patch09.png

-Adım 2 (Sprout Stage) Gauge'yi charge'lamak için oyunu 90 dakika oynamalısın.
-Adım 3 (Flower Stage) Bu adımda 180 dakika oynayıp 2. adımda 90 dakika oyunu oynamış olman gerekmektedir(toplamda 270 dakika oynama süresi)
Her nasılsa Primrose'unu tamamen çiçeğe çeviremiyorsan yetiştirmeye bir sonraki gün devam etmelisin.

1024patch10.png

Bilinen Bug sorunları :

Assault Crossbow'un mermilerinin gözüktüğü yer "Only For The Assassin" yazısı üst üste binebiliyor.

maxicon1.png

Geliştirmeler:

Tüm serverların KDR(Öldürme/Ölüm Oranı)Ayarları düzeltildi
Quarantine Mode ve Fireteam Mode artık Charlie servarında oynanılamayacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri