• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Operatör Turkcell <<-Avea-Vodofone

DersimliZAZA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
8
8 senedir berkide fazlası türkcelliyim aynı hat ama faturalıyım turkcel her ay kota aşımı vs oluyor extra 20 tl fln fazladan ödüyorum

sonuç olarak ben hattı avea yada vodofone yapmayı düşünüyorum sizce hangisi daha kullanışlı çekim kalitesi , paketler vs ( faturalı geçiçem

Avea paket konusunda en iyisi ucuz ve ideal çekim konusuna gelince eskiden kalan şu avea çekmiyor lafı yok öyle birşey ben 4 aydır avea kullanıyorum bende 6 yıllık turkcelldim avea geçtim gerçekten çok iyi.

Turkcell kalite olarak hepsinden iyi fakat fiyat ve paketler olarak çok kötü , çok berbat.

Ben hattımı Vodafone'ye geçirmeyi düşünüyorum

Geri