• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

OPPO R11s ve R11s Plus Android 8.1 Oreo Güncellemesini Aldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Oppo'nun yeni modelleri son Android güncellemesine kavuştu.

OnePlus markasını da bünyesinde barındıran Oppo, dünyanın ilk ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip telefon modelini tanıtarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Son olarak Çin’de düzenlediği lansmanla yeni Oppo R15 premium orta segment modelini görücüye çıkaran Oppo, bu telefonu bugün itibariyle Çin genelinde satışa sundu. Yeni Oppo R15 modeli Android Oreo işletim sistemi üzerine inşa edilen Color OS5.0 kullanıcı arayüzüyle kutudan çıkıyor.

OPPO-R11s-ve-R11s-Plus-Android-8.1-Oreo-G%C3%BCncellemesini-Ald%C4%B1.jpg

Şimdilerdeyse R11s ve R11s Plus gibi göreceli olarak eski Oppo modelleri Android Oreo üzerine kurulu Color OS 5.0 işletim sistemini içeren güncellemeyi almaya hazırlanıyor. An itibariyle Oppo, Color OS 5.0 kullanıcı arayüzünü halka açık beta programına kayıt olan müşterilerine dağıtmaya başladı. Buna göre R11s ve R11s Plus kullanıp betaya kayıt olan cihazlar artık Android’in en son sürümünü kullanmaya başlayabilecekler.
Üç model de birbirine benziyor

R15’ten sonra R11s ve R11s Plus’a güncellemenin gelmesi ise çok mantıklı. Çünkü tüm bu modeller aynı tam ekran tasarıma sahipler. Tek fark, R15’in ekranının üzerinde bir çentik bulunuyor, o kadar.
Geçtiğimiz yıl tanıtılan R11s ve R11s Plus modelleri Android 7.0 Nougat işletim sistemi üzerine kurulu Color OS 3.2 kullanıcı arayüzüyle piyasaya çıkmıştı. Yeni geliştirilen Color OS 5.0 işletim sistemi ise telefonlara yeni sistem temaları sunuyor. Baştan aşağıya yenilenen kontrol merkezi, bildirim çubuğuyla birleştirilmiş. Keza Android 5 Şubat 2018 güvenlik yaması da güncellemedeki yerini almış vaziyette.

Geri