• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Optik isimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Arkadaşlar Optik dükkanımızın ismini değiştiriyoruz şirket sıkıntıları vb. yüzünden ve sizlerden isim önerileri bekliyorum.
(Turist'e yönelik satılıyor.)

Önceki isim: Style Optik
Düşünülen isim: Smile Optik

Son düzenleme:

Teşekkürler önerin için :)

oZn2A9.png

Nasıl olmuş sizce ?

Geçerli ;)

Hoşuna gidermi bilmem ama Optik Oxygen'de olabilir biraz çocuksu ama detaya bakınca anlamlı olabilir bence :)

opticity sıkıntı çıkartmasın o adda firma var ama

Çıkartcak gibi oyuzden yaptırdığımız tabeladan da sıkıntı çıkıyor oyuzden az once aldığımız karar ile smile optik yapıcaz fakat tek derdimiz logo oldu.
Az çok bişiler denedımde uymuyor hiç bişi :( halbuki Opticity çok hoş oldu logosuda ismide :)

Çıkartcak gibi oyuzden yaptırdığımız tabeladan da sıkıntı çıkıyor oyuzden az once aldığımız karar ile smile optik yapıcaz fakat tek derdimiz logo oldu.
Az çok bişiler denedımde uymuyor hiç bişi :( halbuki Opticity çok hoş oldu logosuda ismide :)

Benim aklıma bir logo geldi aslında isimlede baya uygun :)

opticity yapabilirsiniz aslında ama mesela genelde firmadalar küçük isim ekleyip yapabiliyor mesela by opticity ama by logoda görünmüyor o çok küçük bir şekilde ekleniyor normalde logoda opticity yazıyor ama firma adı gerçekde by opticity oluyor onun gibi şansınızı deneyebilirsiniz bütün firmalar önüne 2 ibare ekleyip isim koyabiliyor.

opticity yapabilirsiniz aslında ama mesela genelde firmadalar küçük isim ekleyip yapabiliyor mesela by opticity ama by logoda görünmüyor o çok küçük bir şekilde ekleniyor normalde logoda opticity yazıyor ama firma adı gerçekde by opticity oluyor onun gibi şansınızı deneyebilirsiniz bütün firmalar önüne 2 ibare ekleyip isim koyabiliyor.

Ben çakmayım diye bağırıyor ama öyle oluncada...

Geri