• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Organlar kaç para eder?

KanyeWest

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2009
Puanı
3
Arkadaşlar vücüdumun herhangi bir organını satmaya kalksam ne kadar eder ? Zaten herkes birgün ölecek böbrek falan 2 tane 1'ini satıp güzel yaşamayı düşünüyorum :shk

Arkadaşlar vücüdumun herhangi bir organını satmaya kalksam ne kadar eder ? Zaten herkes birgün ölecek böbrek falan 2 tane 1'ini satıp güzel yaşamayı düşünüyorum :shk
Satacaksak söyle 1+1 kampanyası yapalım. Sen böbreğin tekini verirsin, ben tekini veririm adam doğan görünümlü şahin gibi dolanır.

Organlar müthis paralar eder paha bicilemez,ancak yasal bir islem degildir,yasal olmayan bir islemi ücra bir kösede yaptirmak zorundasiniz,yaptirirken hazir ameliyat masasinda vucudunuzda acilmisken kimse aza kanaat etmiyecek ve o masadan tek parca kalkmaniz pekte mumkun olmayacaktir..

Organlar müthis paralar eder paha bicilemez,ancak yasal bir islem degildir,yasal olmayan bir islemi ücra bir kösede yaptirmak zorundasiniz,yaptirirken hazir ameliyat masasinda vucudunuzda acilmisken kimse aza kanaat etmiyecek ve o masadan tek parca kalkmaniz pekte mumkun olmayacaktir..
Olsun be reyiz, böbreği satarken aradan karaciğeri falanda çıkarırız. Çok para lazım çok.

wts +9 malum organ tl ile satılık çk acil fast pm....

GT-I9500 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Konuya girmemdeki tek sebep seni tebrik etmek nasıl bir şeyler geçiyordu o kafanın içinden bu düşünceye vardın neyse :)

Geri