• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orion # __RyLai__ # Buildsiz 120 LvL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TiLLDoomsday

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Haz 2009
Puanı
4
Karakter Türü : Eu
Karakter Adı : __RyLai__
Server : Orion
Build : Yok
LvL : 120 Exp: %99
SP Miktarı : 5870541
Gold Miktarı : 5 M
E-mail Koruması : Hotmail(Artık farketmiyor değiştirebilirsiniz)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

Satış Yöntemi : Havale&Eft (Ziraat- Akbank-YapıKredi-PTT) - KrediKartı SonTeklif(Vadeli Taksit İ**anı Vardır)
İstenilen Karşılık : 120 TL
Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

Adı Soyadı : Ozan Ç.
Yaşadığı Şehir : Isparta
MSN : destek@gamelobi.com
GSM : Gerektiğinde verilecektir

Not: Karakterin forumda bir dolandırıcı tarafından ilanı vardır konuyla alakam yoktur.Referanslarıma bakabilirsiniz.

rylaigrnm.jpg

rylaiozelk.jpg

Sizde körlük var sanırım. adam acıkca belirtmis Not die

Not: Karakterin forumda bir dolandırıcı tarafından ilanı vardır konuyla alakam yoktur.Referanslarıma bakabilirsiniz.
bence sende körlük var bu adamın satmaya çalıştığı bütün çarlar o banlanan sahtekârın çarları. ben şikayetimi yapıyorum yöneticiler gerekeni yapar kimseyi yargılamıyorum

Nasıl bi görüşdür o charı alırken sakat satarken temiz o zaman adamdan parayı alıp charı vermem allah allah. Ne adamlar var ben 3 yıldır bu piyasadayım kardeşim herşeyim açık ortada yıllardır maxigameden karakter satıyorum tüm modlarda yöneticiler şahit bir kere sakat olayım olmamıştır.sitemde hepsi kayıtlı zaten 100ü geçik karakter sattım.Benim işim yeni yerden bitme bebeler gibi değil piyasadan karakter toplarım kimin nasıl ette ettiği beni ilgilendirmez tek tek her charın geçmişini araştıramam bu charıda konu açarken farkettim konusu olduğunu.Ucuza char alırım piyasadan kar fiyatımı ekleyip satarım yıllardır bu böyledir.Kimsedende çekinmem ellerinden geleni ardına koymasınlar mahkemeyse mahkeme adresimde belli.

----------

Kafana Göre Takıl^^ Ben arkadasdan 4tane char aldım Hiç Bir problem olmadı.
eyv kardeşim bazı arkadaşlar forumda kendini göstermeye çalışıyor iste sıkıntı yok senin gibi beni bilen biliyor.

ben kendimi göstermeye çalışmıyorum seni birşeyle de suçlamadım. Banlanan kişinin konuları silinip sana birşey yapılmadığına göre tartışma bitmiştir. Silkroad da çar alış ve satış konularını takip ediyorum farkettiğim bir hırsızlık yada benzeri birşey varsa yöneticilere rapor ediyorum. Çünkü amacım sitenin hırsızlardan mümkün olduğunca arınmasıdır.Bunun sebebi de yeri gelecek bende çar&item vb şeyler satacağım burada... Yeni üye değilim ayrıca ip adresimden kontrol yapılabilir.EdiMansT0o'nun banlatılması için kanıtları sunan benim diğer accountumun nick ini beğenmemiştim sadece :D neyse konu bu değil sana hayırlı satışlar

Son düzenleme:
O konu arkadaşların gözünden kaçmış olmalı.Ben taşıdım çöpe, Till uzun süredir dediği gibi burada, hiçbir sorunu görmedim.Hayırlı satışlar.^^

ben kendimi göstermeye çalışmıyorum seni birşeyle de suçlamadım. Banlanan kişinin konuları silinip sana birşey yapılmadığına göre tartışma bitmiştir. Silkroad da çar alış ve satış konularını takip ediyorum farkettiğim bir hırsızlık yada benzeri birşey varsa yöneticilere rapor ediyorum. Çünkü amacım sitenin hırsızlardan mümkün olduğunca arınmasıdır.Bunun sebebi de yeri gelecek bende çar&item vb şeyler satacağım burada... Yeni üye değilim ayrıca ip adresimden kontrol yapılabilir.EdiMansT0o'nun banlatılması için kanıtları sunan benim diğer accountumun nick ini beğenmemiştim sadece :D neyse konu bu değil sana hayırlı satışlar

Eyv kardeşim bana karşı böyle suçlamalar yapıldığında çıldırıyorum ilk para kazanmaya başladığımdan beri bu oyunda bir kişiye bile dolandırıcılık yapmadım.

----------

O konu arkadaşların gözünden kaçmış olmalı.Ben taşıdım çöpe, Till uzun süredir dediği gibi burada, hiçbir sorunu görmedim.Hayırlı satışlar.^^
Teşekkür hocam yorumun için.
buda birkaç ay önce başka bir yöneticinin hakkımdaki yorumu

maxicomandante.png

arkadaşlar cok saglam güvenilir insanlardır bende kral_wizard adlı serpens teki çarı aldım . emin olun cok iyi ve anlayışlılar

satış konusu daha fazla kötü olmasın tamam ben sadece rapor ediyorum kimseyi birşeyle suçlamıyorum till sağlammış burdaki bütün çarlarında hayırlı satışlar demek düşer bundan sonra sadece :)

LeLoRiNieL isimli charın satış konusunu da sen açmışsın ama konu şu an kilitli. satıldı mı?

Hayırlı satışlar kardeşim, uzun süredir bu forumdayım ve senide uzun süredir char satarken görüyorum ve herhangi bir hırsızlık olayı filen olmadı..

iSro bu durumdayken bile char satışlarına devam ediyorsun helal olsun.:)

Tekrardan hayırlı satışlar. :)

Hayırlı satışlar kardeşim, uzun süredir bu forumdayım ve senide uzun süredir char satarken görüyorum ve herhangi bir hırsızlık olayı filen olmadı..

iSro bu durumdayken bile char satışlarına devam ediyorsun helal olsun.:)

Tekrardan hayırlı satışlar. :)

Teşekkürler kardeşim gururlandırdın beni : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri