• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orion # MarryMe # Wizard / Cleric 120 Lvl

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tubifex
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tubifex

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Tem 2009
Puanı
1
•Karakter Adı : MarryMe
•Server : Orion
•Build :Wizard / Cleric
•LvL : 120 Exp 99.99 Job Level 101
•SP Miktarı : 2.2m
•Gold Miktarı : 150m ayrıca kasada Premium Plus bulunmaktadır. Stall satış fiyatı 7b civarı.
•E-mail Koruması :
Var

•Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma
•İstenilen Karşılık : 300 TL
•Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

•Adı Soyadı : ONUR ATAER
•Yaşadığı Şehir : İZMİR
•MSN : Kullanmıyorum.
•GSM : 0507 359 81 14

Benimle forum üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

CHARIN GENEL GÖRÜNÜMÜ

SİLAHLAR

İTEMLER

TAKILAR

JOB SET

KASADAKİ İTEMLER

Son düzenleme:
Arkadaşlar her malın alıcısı vardır bir daha bu konuda bu çar çalıntıdır diyipte kanıtlayamayan olursa veya konuyu baltalamaya çalışan olursa tarafımdan banlanır.Ayrıca fiyat konusuna değineceğim karakterde öncelikle nerden baksak 50 tl değerinde bir premium plus var.Job itemlerinin kendi serverimdeki fiyatları üzezrinden yorum yapacak olursam bi 50 75 tl de onlar eder silah karakter falan derken bu rakam oldukça artar piyasa ölü olabilir fakat ben arkadaşın istediği fiyatı çok görmüyorum bundan çok daha kötü çarları buna yakın fiyatlara sattığım oldu benimde ...

Son düzenleme:
100 tl vereyim kbl edersen pm at

sağol hocam teşekkür ederim ancak mümkün değil.

konu günceldir. çarın kasasındaki stat-skill resetleme scrolları joymax tarafından silinmiştir. onun dışında herşey aynı durumdadır.

charın fiyatı 300TL ye düşmüştür. konu günceldir.

Bead of Immutable Law for Thieves job ring +4
Alloy Joint Protector for Thieves job ring +3 olmuştur

konu günceldir arkadaşlar satış devam etmektedir

charı yaklaşık 1 saat önce elden satmış bulunmaktayım. alan arkadaşa hayırlı olsun.

----------

konu kilitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri