• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orion # ThorK # Blader [117 Lv. FF]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliOzan77

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2012
Puanı
0
Karakter Türü : Chine
Karakter Adı : ThorK
Server : Orion
Build : Blader / Fire / Bicheon
LvL : 117
SP Miktarı : 2531345
Gold Miktarı : 43 M
Stats : Full STR

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

Satış Yöntemi : Ankara içi elden, Aracılık (Ücreti alıcı öder.) , Hesaba Havale.
İstenilen Karşılık : 150 TL #
Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

Adı Soyadı : Mert Ergene
Yaşadığı Şehir : Ankara
GSM : 05323938507

sj5sz.jpg

sj5v8.jpg

sj5vx.jpg

sj5wb.jpg

sj5wv.jpg

Arkadaşlar çarı kısa bir süre önce aldım, oyuna tekrar başlıycaktım, uzun zamandır Orion serverinda chine çar arıyodum, denk gelmedi bir türlü. Neyse işte kısa bir süre önce denk geldi aldım çarı, adam edicektim bunu, ama nasip olmadı askerlik işi çıktı şimdi hiç yokken. Daha doğrusu hep vardıda, ben açıköğretime yazılıp erteleyecektim askerliği ama şimdi kararım değişti, kasımda gidicem büyük ihtimal. Çarı aldığım fiyata vericem, hiçbişeyine dokunmadım.

Orion serveri oyundaki en aktif serverdır, ister rev6'dan bakın, ister kendiniz girip bakın, veya istediğinize sorun. Semerin önü her zaman dolu oluyor, hele cumartesi günleri savaştan sonra öyle bir kalabalık oluyorki, benim sağlam dediğim bilgisayarım bile kasıyor bazen. Servera girip bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim, birde diğer serverlara bakın, arada ciddi anlamda gözle görülür bir fark var. Orionda uzun süredir çar beklememin sebebide buydu, alex bile aşırı kalabalık, piyasa diğer serverlar gibi ölü değil, çatır çatır satılıyor her türlü item. Girdiğiniz zaman farkı anlayacaksınız yani, ve çar bulmakta aşırı derecede zor, istediğiniz foruma bakabilirsiniz orion'da çok az çar var, olanlarda iyi çarlar değil bana göre. Çar piyasasıda gayet iyi, para ediyor yani çarlar. Oyuna girdiğinizde bu dediklerimi sorabilirsiniz istediğiniz kişiye.
Çarın seti yoktur, üzerindeki takılar legend +5 +3 +0'dır. Gördüğünüz gibi 3-4 adet dress set, ölü devil vs. ıvır zıvır var. Bankayı çekme gereği duymadım, zerk tüpleri, 12-13d stoneler ıvır zıvırlar falan var. Chardaki blade & shield nerden baksanız 20b ediyor en az. Sadece kalkanı 80TL, oyundan istediğinize sorabilirsiniz. Bunların dışındada para edecek pek bir item yok. Çarda 117 Level Skiller FF, ayriyetten 2.5m sp'si var.

Çara istediğim fiyat 150TL'dir. Ben baya bir pazarlıkla bu fiyata alabildim, o yüzden son fiyat budur. İlgilenenler bana özel mesaj ile ulaşabilir, lütfen önce çara gireyim gibi tekliflerde bulunmayın, cevap bile vermem. Güvenilir bir aracılık sitesi var ise kabulümdür fakat aracılık ücretini alıcı karşılar, onun dışında aynı ilde olanlarla elden yapılabilir yada hesabıma havale yaparak alabilirsiniz ça
rı.

Son düzenleme:
#Konu güncel. Özel mesaj atarsanız telefonu veririm ordanda konuşabiliriz.

Konu güncel telefon numaram 05323938507 burdan ulaşabilirsiniz.

#Konu güncel fiyat 100TL olmuştur, son fiyattır acil satılık. 05323938507

#Konu güncel, elindeki blade +5 oldu, extradan 1b para oldu çarda. 100TL son fiyattır. 05323938507 Ankara içi elden takas olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri