• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ortalamam kaç artar ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Merhabalar. Fizik I dersi notlarım, VİZE : 35 FINAL : 20 AKTS : 4 KREDİ : 2.50, şuanki ortalamam 1.75, Vize %40 ı Final %60 ı alınıyor ve ort. yazılıyor. Harf notum FF. Şimdi ben bütten 30-35 falan alsam ortalamam 1.75 ten yükselir mi ne kadar yükselir ?

Hocam 35'te alsan FF yazılacak yani yine kalmış olucaksın herhangi bir değişiklik olmayacak anlayacağın . Yada ben yanlış anlıyorum senin anlatmak istediğin başka birşey hmmm

Hocam 35'te alsan FF yazılacak yani yine kalmış olucaksın herhangi bir değişiklik olmayacak anlayacağın . Yada ben yanlış anlıyorum senin anlatmak istediğin başka birşey hmmm

Yok 40 alsam DD oluyor da, ortalamam ne kadar yükselir onu sormak istedim :) Neyse 1.75 altına düşmesinde baya çalıştım 80 almam lazımdı CC düşmesi için 4 soru yapayım DD düşsün napalım, bana bir getirisi yok ama bir tane ders var açıklanmadı muhtemelen ortalamamı düşürecek not almama ama belki alırım diye bundan en az final notum yani 20 den yüksek almam lazım :) Ki ortalamama ne kadar etki eder onu merak etmiştim.

- - - Güncellendi - - -

1.82 civarı olur bence en yüksek.

İnşallah :)

Merhabalar. Fizik I dersi notlarım, VİZE : 35 FINAL : 20 AKTS : 4 KREDİ : 2.50, şuanki ortalamam 1.75, Vize %40 ı Final %60 ı alınıyor ve ort. yazılıyor. Harf notum FF. Şimdi ben bütten 30-35 falan alsam ortalamam 1.75 ten yükselir mi ne kadar yükselir ?

OBS 'de "Not ortalama hesaplayıcı" yok mu ? :)

herhalükarda zayıf düşüyor gibi geldi bana. bence büt hedefini daha yüksek tutmalısın.

Geri