• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oruç Tutmam Farz mı ?

Adventurous

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2009
Puanı
97
Bazı arkadaşlar biliyor kaza geçirdim sol kırık ve alçıda oruç tutmam far mı?

Çok ağırlık yapıyor ve acıktırıyor

Şaka Bi yana da Pazartesi Oruçluyuz sanırım zaman geldi çattı son günlerinizde yüzün dolaşın

ramazan 9 temmuzda başlıyor bildiğim kadarıyla bu konuda biz ne desek doğru olmaz en iyisi bilen bir hocaya danışman

Hastalığına göre değil de genel olarak şunu hatırlıyorum.

Eğer gerçekten oruç tutmanı engelleyecek kadar hasta isen ramazan ayın oruç tutmayıp sonradan ramazan yerine oruç tutabiliyorduk. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum bende bir kitapta görmüştüm. Bu kadarını hatırlıyorum sadece.

kolundaki kılığın açlıkla alakası ne ya. bak kalkıcan sahurda doğlu düzgün yemeğinin yicen . yoksa zorlar. Kılığı bahane edipte orucu bırakma

Hastalığından dolayı ilaç kullanıyorsun ve kesinlikle alman lazımsa Oruç tutmayabilirsin ama İlaç almıyorsan sadece alçıdaysa bence seni engelleyecek bir durum yok.

Oruç tutmana engel değil.Çalışanlar ne yapsın ?

İlaç alıyorsan tutma.

Geri