• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

OSade Wordpress Teması

The Professor

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
55
maxigamebanner4.png

Y4BVqD.png

maxayrac3.png

Açıklama

Bir zamanlar blog sitemde kullanmıştım.Tema ücretsizdir fakat zor bulunan bir tema zamanın da çok araştırmıştım şimdi siz değerli üyelere paylaşacağım işe yararsa ne mutlu bana :)

maxayrac3.png

Temanın ana sayfa kısmı

lE7PJr.png

VEVN5B.png

Kırmızı ile çizmemin nedeni reklam olabilir düşüncesi ile karalama nedeni duydum.
maxayrac3.png

Temanın konu içi görüntüsü

D3MGEo.png

maxayrac3.png

Admin paneli görüntüsü

nE7pk5.png

7AkdYa.png

maxayrac3.png

İNDİR
maxayrac3.png

maxayrac3.png

Kurulum aşaması

İndirdiğimiz dosyayı istediğimiz bir yere içindeki dosyaları çıkarıyoruz
"OSade" klasörünü ftp hesabından "wp-content/themes" içine atıyoruz
siteadi.com/wp-admin giriş yapıyoruz "Görünüm" sekmesinden "Temalar" bölümüne giriyoruz "OSade" temasını "Etkinleştir" tıklıyoruz ve temamız kullanılır hale geliyor :)

[ACIKLAMA]Rar pass:www.maxigamerz.com :'([/ACIKLAMA]

[ACIKLAMA]Resimleri biraz daha büyük yapın derseniz yaparım.Konu düzenli görünsün diye bazı resimleri küçük boyutunu yükledim.[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
Resimler büyük olursa çok daha iyi görünecektir. Bu tam anlamıyla görünmüyor. Paylaşım için teşekkürler, arşivime de ekledim. :)

Geri