• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

osym beni sevmedi :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pagedown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pagedown

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2013
Puanı
0
2. yılım ve yine giremedim üniversiteye sizce yeni yılda hazırlanimmi yoksa ek tercihler varmış ona başvurimmi 2 yıllık için yardımcı olurmusunuz ??

2 yıl gırememek çok kötü bişi :(

ben 3. senemde kazandım bence 1 sene daha çalışabilirsin istemediğin bölümde okumaktansa :)

çevremdekıler mırın kırın ediyor hala gidemedin diye morelim bozuk

kardeş olmuyorsa fazla zorlamıcan herkes üni. okuyacak diye birşey yok. Zaten senin önün açıksa ve çalışmayı seviyorsan binlerce üni.linin önüne geçersin

2 yıl boyunca dershaneye gıttım ama hiç çalışmadım çalışsam rahat başarırım ama bu sene isteğim var aileme demeye utanıyorum :(

Git ailenle konuş söyle ben geçen senelerde pek ciddiye almıyordum de artık başıma dank etti oturup adam akıllı çalışıp bu sene kazanacağım de.

birde şöyle birşey var 0dan başlayıp nerdeyse 1 sene içinde düzgünce çalışabilip kazanabilirmiyim ?

bölüm konusunda kararsızım ve kendi bölümümün 4 yıllıkları çok fazla girmem için çok çalışmam lazım neyse çalıştıkta bölüm seçerim kafama

bölüm konusunda kararsızım ve kendi bölümümün 4 yıllıkları çok fazla girmem için çok çalışmam lazım neyse çalıştıkta bölüm seçerim kafama

baştan seç bölümünü tercih döneminde geceleri uyuyamazsın :D

Dershanelere gitme. Gideceksen adam akıllı güzel bir dershaneye git. Ben körfez'e gittim ve hayatımın en büyük pişmanlıklarından birini yaşadım. Bu kadar berbat eğitim veren bir dershane nasıl Türkiye 1.si çıkarıyor anlamadım. Ayrıca 2 sene denedin ve çalışmadın. Bu sene de çalışacağın ne malum? Tekrar deneyeceksen; Telefon-Bilgisayar-Televizyon bunları hepten bırak. 1 yıl boyunca. Anlamanı sağlayacak konu anlatımlı güzel yayın kitaplarını al. Sürekli geçmiş öss sorularını çöz. İnan bana bu şekilde 450 rahat yaparsın. :'( Baştan söyleyeyim dershaneye tekrar gideceksen araştır onları. ÖSS soruları ile mi sınav yaptırıyorlar bunlara bak. Benim dershane de neredeyse 100 sınava girdim ve hiçbirinde YGS-LYS benzeri sorular yoktu.

geçen sene gittiğim dershane iyi hocaları felen final yada feme gidebilirim diye düşünüyorum sroyu bıraktım pc sarmıyor saten artık geleceğimi düşünmek zorundayım bizimkılerı ikna edim de bi

dershaneler il den ile ilçeden ilçeye farklılık gösterir :)

istemediğin bir bölüme gidip 2 yıl okuyup, tekrardan girmektense 1 yıl daha bekle derim :) çünkü inan sevmediğin bir bölümü yazınca okul asla bitmiyor

sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.

----------

önerebileceğiniz bölümler varmı böle sırf erkek olmayan sosyal bir ortam olabilecek

sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.

----------

önerebileceğiniz bölümler varmı böle sırf erkek olmayan sosyal bir ortam olabilecek
özel istersen çok rahat sayabilirim fakat asıl sorun şu; üniversite hayatın 4 yıl. tamam 4 yıl kız ortam vs yaparsın da 4 yıl sonra ? o ortam kopuyor geriye sadece sen ve olacak olan eşin kalıyor bunu bilerek seç derim

Geri