• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otel

deaglesx

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2015
Puanı
0
Beyler kusura bakmayın sık sık bu konuda rahatsız ediyorum ama bişey sorucam.

Ben eylül'ün 5'inde işten çıkmak istiyorum.Çalıştığım restorandaki müdür tanıdık geçen gün konuştum abi ben işten çıkıcam vs diyerek.Ne çıkması falan feslikan bayramda çalış dedi fakat ben çalışmak istemiyorum, ben gidip insan kaynaklarından çıkışımı istesem müdür istemese beni çıkarırlar mı? 3 gün gitmezsen çıkışını verirler diye birşey duydum ama nedir ne değiildir bilmiyorum biri anlatabilir mi?

Beyler kusura bakmayın sık sık bu konuda rahatsız ediyorum ama bişey sorucam.

Ben eylül'ün 5'inde işten çıkmak istiyorum.Çalıştığım restorandaki müdür tanıdık geçen gün konuştum abi ben işten çıkıcam vs diyerek.Ne çıkması falan feslikan bayramda çalış dedi fakat ben çalışmak istemiyorum, ben gidip insan kaynaklarından çıkışımı istesem müdür istemese beni çıkarırlar mı? 3 gün gitmezsen çıkışını verirler diye birşey duydum ama nedir ne değiildir bilmiyorum biri anlatabilir mi?

İstifa etmek istiyorum de insan kaynaklarına çıkarırlar he olduki çıkarmıyolar müdür vs. araya girdi diyelim gitmezsin işe olur biter. Çıkışını verirler zaten.

İstifa etmek istiyorum de insan kaynaklarına çıkarırlar he olduki çıkarmıyolar müdür vs. araya girdi diyelim gitmezsin işe olur biter. Çıkışını verirler zaten.

Eyvallah agam merak ettiğim bana senin şu zamana kadar çalışman lazım diye bi imzalı kağıt çıkarırlarsa?

İşe girerken imza attırdılar ama hiçbirini okutturmadılar.Acaba öyle bi madde var mıdır içinde?
Onların içinde öyle bir madde yok. Şöyle bir şey var kanun gereği işten çıkmak istediğini 15 gün önce bildirmek zorundasın sanırım. Sen çıkmak istediğini belirtmişsin zaten zorla çalıştıramazlar kesinlikle. Gidiyorsun insan kaynaklarına çıkış almak istiyorum diyorsun. Sebebini sorarlarsa eğitim veya sağlık sorunu yaz çünkü öbür türlü seni etkileyebilir. Müdür bu kağıdı imzalamak durumunda merak etme sen. Ha oldu ki işi yokuşa sürüyor, gidersin insan kaynaklarına çıkışımı vermiyorlar ya imzalasınlar ya da ben işe gelmiyorum dersin mecbur imzayı atacaklar. Otellerde böyle bir şeye takmazlar zaten müdür o imzayı atacaktır mutlaka.

Müdürle konuştum s***** git diyip gönderdi ahaha :D baya komikti beyler :D bende önlüğü çıkarıp suratına attım çıktım geldim :D

Geri