• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otobüste fotoğrafını çektiğim bebek

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Ben hayatımda bukadar komik ve şeker bi bebek görmedim sürekli gülüyodum oda gülüyordu en son dedim bi fotoğrafını çekeyim

m8qgk.jpg

Bir arkadaşım böyle güzel bir küçük kız çocuğunun resmini çekerken otobüsten indirilip üstüne dövülüp karakolluk olmuştu dikkat edin burası Türkiye :)

Bir arkadaşım böyle güzel bir küçük kız çocuğunun resmini çekerken otobüsten indirilip üstüne dövülüp karakolluk olmuştu dikkat edin burası Türkiye :)

Yine gece gece sinirim bozuldu kafaya bak adamlardaki

Bu arada şu küçük çocukların göz bebekleri dana kadar oluyorya bayılıyorum ya :D

----------

Bu da benden olsun :D

575181_368470909913016_1164380375_n.jpg

----------

644719_347827178644056_1527260514_n.jpg

Geri