• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otomatik pc kapatıcı #NightOfShade

NightOfShade

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ağu 2011
Puanı
16
Bugün pc kapatıcı yapmayı öğrendim paylaşayım dedim :haha basit bir şey olsada elinde böyle bir şey olmayanların işine yarayacaktır .

7352incip1992091.jpg

download

https://dl.dropbox.com/u/67645811/Pc kapatma.rar
Virustotal

Moderatörün son düzenlenenleri:
ehehe :D tebrikler . bende bir zamanlar çok istiyordum program yapmayı hele photoshopla uğraşmayı. öle şeylerle zaman geçirince huzur doluyo insan sonuçta kendi emeğin bir ayrı oluyor

Şimdi Kullancam çalışıyormu kesin ama :)
Denedinmi ?

Şimdi Kullancam çalışıyormu kesin ama :)
Denedinmi ?

denedim çalışıyor :)

Kendini geliştirdiğinde daha çok paylaşım yapacağına inanıyorum.
Teşekkürler ve başarılarının devamını dilerim :)

Sağol geliştirmeye çalışıyorum :)

ehehe :D tebrikler . bende bir zamanlar çok istiyordum program yapmayı hele photoshopla uğraşmayı. öle şeylerle zaman geçirince huzur doluyo insan sonuçta kendi emeğin bir ayrı oluyor

Başkalarına yararın dokununca hoşuna gidiyor tabi :D böyle küçük şeyler yapa yapa öğrenmeye başlıyor insan :D

Son düzenleme:
Geri