• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otomobilden Anlayanlar

ProofStriker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
18
Merhaba Arkadaşlar Cumartesi Pazar- Pazartesi Bursaya araç bakmaya gittik sahibinden.com' sitesinde olan tüm araçları aradık otomobiller ya boyalı yada değişmiş parçaları var sonra otokop a gittik 1 adet bulduk ve oda boyalıydı , galericiye gittik 2 tane bulduk aradık sorduk onlarda değişmiş parcalıydı ve ben bu yüzden kararlımı değiştirdim Chevrolet Cruze düşünmeye başladım fiyatıyla detaylı olarak ilgilenmiyorm sadece duruşu hoş veSize Sormam gereken problemler bu araçlar sorun cıkartıyormu yada ne gibi sorunlar çıkartıyor benim duyduguma göre Motoru problemmiş fakat 2010 dan yada 2011 den sonra bunu gidermişler sizce Almalımıyım ?

chevrolet cruze diğer benzinli modellere göre daha fazla yakıt tüketir. Ama gerek spor görünümü gerekse iç dizayn olarak güzel bir araçtır.
Ayrıca bursada otokoopta genelde boyalı arabalar bulursun veya değişeni yok derler teknik servise götürürsün değişeni boyası çıkar.
Sana tavsiyem Bursa'da bu sıfır km satan bayiilerin ikinci eli de oluyor onlara göz atman, mesela Nilüfer'de opel ve chevrolet mağazaları iç içedir. Oraya gidip ikinci ellere de bakabilirsin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chevrolet cruze diğer benzinli modellere göre daha fazla yakıt tüketir. Ama gerek spor görünümü gerekse iç dizayn olarak güzel bir araçtır.
Ayrıca bursada otokoopta genelde boyalı arabalar bulursun veya değişeni yok derler teknik servise götürürsün değişeni boyası çıkar.
Sana tavsiyem Bursa'da bu sıfır km satan bayiilerin ikinci eli de oluyor onlara göz atman, mesela Nilüfer'de opel ve chevrolet mağazaları iç içedir. Oraya gidip ikinci ellere de bakabilirsin.

Teşekkür ederim fakat önceliğim honda oldugu için honda bayilerinede gttik fakat ikinci elleri yok satıyor diyolar , chevrolet kararını az önce verdim yakıtını pek önemsemiyorum fakat sorunu cıkarmı , birde bazı galericiler chevroletin 2015 de türkiyeden ayrılıcagını söyliyor ve bunu bir kaç galericide doğruları.

Sen galericilere bakma chevrolet gerek aveo gerek cruze gerekse Lacetti ile kaliteli marka kimse bunu inkar edemez. Ben 2013 chevrolet cruze alacaktim fiyati da yanlış hatırlamıyorsam 48.000 tlye filan geliyordu ama nedense vazgeçtim. Motoru 115 1.6 olan gerçekten çok fazla yakıyor ciddi anlamda ama chevrolet motorlarinda sorun cikacagini sanmam.

Sen galericilere bakma chevrolet gerek aveo gerek cruze gerekse Lacetti ile kaliteli marka kimse bunu inkar edemez. Ben 2013 chevrolet cruze alacaktim fiyati da yanlış hatırlamıyorsam 48.000 tlye filan geliyordu ama nedense vazgeçtim. Motoru 115 1.6 olan gerçekten çok fazla yakıyor ciddi anlamda ama chevrolet motorlarinda sorun cikacagini sanmam.

Yinede bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir yakıt konusuna gelince hondadan fazlamı yakar ?

Yinede bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir yakıt konusuna gelince hondadan fazlamı yakar ?

Honda'dan kesinlikle fazla yakar. Cruze'lerin genel sorunu yakıt zaten ciddi anlamda fazla yakıyor

Bilmiyorum haberiniz var mı ama Chevrolet Doğu Avrupa ve Batı Avrupa daki satış pazarlarından ekonomik kriz ve firmayı zorlayıcı iş maddeleri yüzünden çekileceği söyleniyordu bu yılın başlarında(2014-Ocak). Bu haber çok yaygın bir haber google da aratma yapsanız zaten bulursunuz bahsettiğim haberleri.Dolayısıyla bu markanın satışlarını yapmaması bence ileride servis ve yedek parça gibi sıkıntıların yanında piyasa da oldukça değer kaybecek araçlar.Yeni modeli çıkmayacağı için var olan modeller sürekli değer kaybedecek haliyle çünkü ortada reklam yapılacak yeni kasa araçlar yok.O yüzden benim tavsiyem Chevrolet Cruze alınabilecek parayla Honda Civic 2009-2010-2011 modellerini tercih etmeniz.Benim düşüncelerim bunlar.Yine de karar sizin tabi :)

Cruze hantal araç 1.8t passat veya 2.5tdi v6 2side performans canavarıdır.

Bilmiyorum haberiniz var mı ama Chevrolet Doğu Avrupa ve Batı Avrupa daki satış pazarlarından ekonomik kriz ve firmayı zorlayıcı iş maddeleri yüzünden çekileceği söyleniyordu bu yılın başlarında(2014-Ocak). Bu haber çok yaygın bir haber google da aratma yapsanız zaten bulursunuz bahsettiğim haberleri.Dolayısıyla bu markanın satışlarını yapmaması bence ileride servis ve yedek parça gibi sıkıntıların yanında piyasa da oldukça değer kaybecek araçlar.Yeni modeli çıkmayacağı için var olan modeller sürekli değer kaybedecek haliyle çünkü ortada reklam yapılacak yeni kasa araçlar yok.O yüzden benim tavsiyem Chevrolet Cruze alınabilecek parayla Honda Civic 2009-2010-2011 modellerini tercih etmeniz.Benim düşüncelerim bunlar.Yine de karar sizin tabi :)

Evet bende honda civic arıyorum bak 2 haftadır bir türlü bulamadım araçlar çok tutuluyormuş bayiler galericiler yok satıyo diyolar biraz daha beklemeliyim sanırım .

Daha çok ararsın 3 ay passat aradım bulamadım gittim temiz caddy aldım neyin ne olacağı belli olmuyor otomotiv işinde civic diye gidersin başka bi araç alırsın.

Geri