• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Outlast: The Whistleblower fragmanıyla uykularınızı kaçıracak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
OLnrzI1.jpg

Geçtiğimiz yıl bilgisayar için çıkan ve korku severlerden tam not alan korkutucu hayatta kalma oyunu Outlast‘in indirilebilir ek paketi için ilk oyunu gölgede bırakacak bir fragman yayınlandı.
Bilgisayarda elde ettiği başarının ardından bu yıl şubat ayında PS4 için de çıkan oyunun tadı damağınızda kaldıysa yeni indirilebilir paket imdadınıza yetişiyor.

Mount Massive Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ndeki olaylara ışık tutacak bu oyunda The Whistleblower olarak bilinen Waylon Park ana kahramanımız olacak. Hastanede gerçekleşen katliamı gözlerimizle görme ve deneyimleme şansı yakalayacağımız bu ek paket, oyunun sonu ile ilgili soru işaretlerini de ortadan kaldıracak gibi duruyor.

Outlast oynadım ama o kadar da korkunç gelmedi tamam karanlık olayını ve arkadan gelen fon müziklerini güzel yapmışlar ama devlerden kaçıyosun zaten oyunun sonunda da ölüyorsun : )
spoiler...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlast 1'in finali kadar saçma bitmez umarım. aklınızda olsun, sakın benim gibi; ışıkları kapatıp, laptopu tv bağlayıp, daha gerçekçi olsun diye 5+1 de oynamayın. İlk kapıyı açtığınızda direk alt +F4 yaparsınız

outlast 1'in finali kadar saçma bitmez umarım. aklınızda olsun, sakın benim gibi; ışıkları kapatıp, laptopu tv bağlayıp, daha gerçekçi olsun diye 5+1 de oynamayın. İlk kapıyı açtığınızda direk alt +F4 yaparsınız

O ilk kapı yok mu oyuna yeni başlayanlar için felaket olabilir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ooo pewds oynar izleriz :D

Sahi... YT'ye yasak geldiğinden beri Pewds'i takip edemiyorum. VPN'mi açmaya üşendiğimden. :D

Pewds bazen işin dozajını abartıyordu Outlast oynarken.. Ama yine de onu izlerken sanki biz oynuyormuşuz gibi bir heyecan basıyordu. :pispis Adamın en sevdiğim olayı Fridays with Pewdiepie
:mj:

Son düzenleme:

Sahi... YT'ye yasak geldiğinden beri Pewds'i takip edemiyorum. VPN'mi açmaya üşendiğimden. :D

Pewds bazen işin dozajını abartıyordu Outlast oynarken.. Ama yine de onu izlerken sanki biz oynuyormuşuz gibi bir heyecan basıyordu. :pispis Adamın en sevdiğim olayı Fridays with Pewdiepie
:mj:[/QUOTE

1ay sonra mezarlığın birine bunu korkutmak için çeşitli tuzaklar vs. koyup salıcaklar içine canlı canlı vpn mi açıyon napıyon kaçırma :D

:mj:

1ay sonra mezarlığın birine bunu korkutmak için çeşitli tuzaklar vs. koyup salıcaklar içine canlı canlı vpn mi açıyon napıyon kaçırma :D

Valla mı! Oha.. Anthony Padilla peachi yapacak kesin. :D Haber için sağol. :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar, kalbiniz var ise oynamayın gerçekten acayip tırsarak oynadım. :D Oynayana allah kolaylık versin. :D

Olm oyun öyle bir şey ki, kendin kontrol ediyorsun + birde karaktere bağlanıyorsun sanki adamlar süper yapmış. Ani sahneleri var ister istemez korkuyorsun. :D Ula 2+1 %70 açtım sesi :D tanggg bir ani sahne geliyor koltuğumdan fırladım şeref...im. :D

Geri