• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Outlook 2013 hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar Microsoft Outlook 2013 den web maile girmek istiyodum internette bununla ilgili oldukça kaliteli bilgi paylaşımı mevcut ne hata aldıysam çözümünü buldum fakat videolarda kurulum yaparken 1 kısımda devamlı aynı şey yapılıyo ilgili mail adresleri giriliyo şifreler, gelen ve giden mail.xxx.com şeklinde giriliyo ondan sonra diğer ayarlardan gelişmiş kısmına gelip giden sunucu SMTP kısmındaki 25 olan yeri 587 yazılıyo bütün videolarda ve konularda bunu gördüm bu 587 ne oluyo ? port falan gibi bişey mi ?

rasladığım bir iki video

Geri