• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oy Pusulaları Elimde :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Sorusu olan var mı :D :D

Bu torbanın dışı

Bu torbanın içi

Bunlar seçmen pusulaları :D Çok net değil ama 3 tane adam resmi olduğu belli oluyor :D

Bunlar pusula zarfları

Bunlar da mühür, mürekkep vs diğer zımbırtılar :D

Bu arada siyasi herhangi bir yorum atmayın lütfen :wgl:

Umarım ülkenin geleceğini refah ve huzur dolu olur..

bu torbaların evlere dağıtılması ne derece doğru ya ? ya şimdi konuyu açan arkadaş için söylemiyorum ama bence bunlar görevli kişilerin elinde olması sürekli trafolara kedilerin kaçmasıyla sonuçlanır gibime geliyor.

sandık görevlisi misin :D bir ara başvursam mı diye düşünmüştümde zamanı geçmişti :D

sandık görevlisine verilmez aslında bunlar. Sandık başkanı olur ona verilir o tarafsız katılır partiyi temsilen değil aynı şekil gün sonu gidip il kuruluna çuvalı teslim edende odur.Sandık başkanları da genelde akp li oluyor son zamanlarda.Referandum ve bir önceki genel seçimlerde görev yaptığım sıra öyleydi

bence pusulalar seçimin başlayacağı sabah erkenden dağıtılmaya başlanmalı :D sandık görevlileri ne kadar alıyo acaba 150 fln alıyo mudur

Sandıkta bulunan görevliyi kastediyorsun ben o görevi yapıyorum. İmza alıyoruz zarf dağıtıyoruz vs vs 62 lira aldım.
Siyasi parti görevlisi o bizimkiler memur.Bir de sandık kurulu başkanı 71x3=210 tl 2. oylamaya kalırsa 350 oluyor.

----------

Sandiklar secim gunu acilmiyor muydu :D :pispis

Geri