• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oynamak isteyen varsa ?

Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2013
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ve ilk konum neyse :D

Şimdi bende smite oynuyorum 11 levelmiyim 12 levelmiyim neyim tam bilmiyorum,şimdi benim smite oynayan pek arkadaşım yok.Bende oyun ne kadar güzel olursa olsun tek oynarken sıkılıyorum :( eğer oynayan birileri varsa beni eklesin skype dan beraber oynuyalım 2-3 kişi falan ekleyin hep beraber oynayalım :)

Ben paso aktifim herkes çıkar en son ben çıkarım pc den öyle bişi var sıkılmadığım sürece pc yi kapamam sadece smite oynamayız Minecraft,TERA,S2 Son silah,Point Blank,Survival Z falan filan siz söylersiniz ben indiririm :D Skype'dan eklerseniz sevinirim.Haa bu arada yaşım 15 ona göre :D

Geri