• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oynamaktan Haberi Olmayan Türk Oyuncuları

TheCreatedR

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 May 2011
Puanı
8
Bıktım ya bıktım.Rastgele oyuna girince sinir olmaktan bıktım ne iğrenç saçma insanlar geliyor sürekli takıma:angry:

Son çarem o olucak berbat bi ortam Türk serveri.

Ben eglencesine takiliyorum artik. Arkadaslarla giriyorum. Ama gecen solo girdim, 10 lost seri yaptim 1 gunde ^^ 1467 den 1310 dustum. Yeni yeni toparladim.

Genel olarak turkler bencil ve ac gozlu oyun oynuyor. Fazla damage vurunca saniyorlar dunyayi ben kurtaricam atiliyorlar cuneyt arkin misali. Yada kill kovalarken oluyorlar. Bunlara birsey demiyorum hani hatadir herkez yapar. Ama coluk cocuk doluyor, mevkileri bilmeden 30 olduk hadi girelin diyorlar. Allahim yarabbim sen o eloya nasil gelebildin ya cidden !?

Herseyi gectim draft yok artik. Eglenmek icin ya ranked giriceksin, yada herkezin kafasina gore pick aldigi nornal game.

Genede ben hala yuksek elolarda bunun duzelicegine inaniyorum. 1700 lerde oynayacak "insan" bulurum heralde.

winler sıfırlanıyormu acaba ? birde rp ler ne olacak biraz rp stoklayıp weste geçmeyi düşünüyorumda :D

Hicbir bilgim yok henuz gecmedim ama sanirim elon aynen kaliyor winlerle beraber. Cerceve varsa o gidiyor. Bilet 2600rp birtek onu alsan yeter kalan rplere birsey olmuyor. Aslinda support bolumu dusundugumden daha iyi cikti oraya sorarsan daha iyi yardimci olurlar.

beyler katarina mı akali mi?

İkisi de iyidir ama bence Akali.

----------

Ben eglencesine takiliyorum artik. Arkadaslarla giriyorum. Ama gecen solo girdim, 10 lost seri yaptim 1 gunde ^^ 1467 den 1310 dustum. Yeni yeni toparladim.

Genel olarak turkler bencil ve ac gozlu oyun oynuyor. Fazla damage vurunca saniyorlar dunyayi ben kurtaricam atiliyorlar cuneyt arkin misali. Yada kill kovalarken oluyorlar. Bunlara birsey demiyorum hani hatadir herkez yapar. Ama coluk cocuk doluyor, mevkileri bilmeden 30 olduk hadi girelin diyorlar. Allahim yarabbim sen o eloya nasil gelebildin ya cidden !?

Herseyi gectim draft yok artik. Eglenmek icin ya ranked giriceksin, yada herkezin kafasina gore pick aldigi nornal game.

Genede ben hala yuksek elolarda bunun duzelicegine inaniyorum. 1700 lerde oynayacak "insan" bulurum heralde.

Bende sinir sahibi olmak için giriyorum :D

Takımca EU Eastten Türkiye sunucusuna geçiyoruz. İnanın bende yabancılardan bıktım. En iyisi takımca geçince hep takımım ile oyuna girmek. :) Yoksa bu oyun adamı sinir hastası yapar. Türkleri hep dışlıyorlar emin olun yabancılarda sizi sinir edecek..

Westte geçsekte bugün yarın bizim veletlerin oraya gelmeyeceği ne malum bunun bi garantisi yok. Olaya birde bu yönden bakmak lazım. Onun için mümkünse takım kurup takım oyunu oynamak daha mantıklı :D :D

Geri