• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun açılmıyor !?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Launcher'da Play'e basmama rağmen oyun açılmıyor, arka planda çalışıyor gösteriyor. Önce Launcherda ayarlar kısmında onar dedim bekledim ve tekrar denedim düzelmedi, silip yükledim düzelmedi, pc reset attım düzelmedi. Sorun bende mi yoksa genel mi !?

Oyunda sıkıntı yok bu dediğin hataya genelde virüs sebep oluyor . Antivirüs programı kullanıyormusun ?

Bence bilindik lisanslı bir bir virüs koruma programı ile bilgisayarın taratmalısın. Virüsten dolayı bu hatayı alıyor olabilirsin veya virüs koruma programın engellemiş olabilir oyunu. Engellenenler listesini bulup oradan kaldırmayı dene.

Önceden bir sorun yoktu, pc birşeyler oldu çöktü götürdüm tamire bugün geri aldım ama oyun çalışmıyor şimdide...

Önceden bir sorun yoktu, pc birşeyler oldu çöktü götürdüm tamire bugün geri aldım ama oyun çalışmıyor şimdide...
sende sorun var. Sen bi ss leri çek neyin nasıl olduğunu göster yardımcı olup halledelim sorununu;) Leaverlere ihtiyacımız var sensiz olmaz :D

Şuan bendede aynı sorun var düzeltiysen nasil düzelttigini söylermisin? Daha dün giriyordum bugun s4 leagueyi yükledim , yükledikden sonra bu sorunu yaşamaya başladım :F Suan launcheri onarıyor fakat dedigin gibi olmuyorsa bu kadar uzun süreninde anlamı yok.Ne yapmam gerek acaba?

Geri