• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

> Oyun arıyorum <

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
niya_recon.JPG

Evet arkadaşlar oyun arıyorum okçulukla iligi grafikleri çok kötü olmasın bildiğiniz böyle oyunlar varsa söyleyebilrmisiniz üstten görünüm olmasın bide strateji tarzı gıbı olmasın:)

Son düzenleme:
Söylemeyi unuttum üstten görünüm olmasın bide strateji tarzı gıbı olmasın :)

yüzüklerin efendisine baktım üstten görünüm hep resimlerde falan indirmedim o yuzden :/

----------

Eve yay alabilirim :D

The Lord of the Rings Conquest dostum bu oyun aynı Silkroad gibi, indir yükle hep okcuyu alırsın al sana okcu oyunu :D

Mount & Blade Warband yada Fire and Sword versiyonlarından birisi olabilir okçu olabilirsin ancak skill sistemi yok kale kuşatırsın orduları yenersin.Denemediysen videolarına bakabilirsin

okçuluktan ziyade sen sroyu özlemişim gibi geliyor :D
AMNESİA THE DARK DESCENt oynamadıysan kesin oyna şiddetle tavsiye ederim

Crysis hiç oynamadım :) The Lord of the Rings Conquest bunu denıyebılırım güzeldir umarım :)

----------

okla alakası yok heralde onun :)

Conquest çok kısa bi oyundur ama hani bi senaryo yok sıkılırsın 2 kişi bitirmek 2 saat sürmüyor :D Conquest daha çok arkadaşlarınla sıkıldıkça oynamak için :D

PSP varsa eğer, Monster Hunter Freedom: Unite denemeni öneririm. İçinde okçuda var istediğin şekilde. Araştır bence, değer emin ol.

Geri