• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun içindeki renklendirmeler.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Beyler bu oyun içinde itemlerin yada yeteneklerin ( q,w,e,r ) asıl büyüsünün yanında renklendirmeler oluyoya yeşil ap den gelen , koyu turuncu ad den gelen özellikler ama bu mor , altın sarısı açık mavi renkte olanlar var onlara nasıl destek çıkıyoruz mesela yeşil renklere ap ile destekliyoruz , rammus un w su var mesela altın sarısı ile ama neyle yükselir orası ap ad kasarsak mı zırhtan mı büyü direncindenmi onu anlamadım .

Bir diğer sorum ise bu smurf hesablar falan ? onları ne oluyor ne işe yarıyor ?

Şimdiden teşekkür ederim.

ne dediğini pek anlayamadım ama smurf hesap; oyuncuların main hesabının yanında zevk için oynadıkları hesaplara deniyor

sarı olanlar zırh mavi olanlar büyü direnci oluyor zırhı ne kadar artırırsan sarı olan yerde artar :)

sarı olanlar zırh mavi olanlar büyü direnci oluyor zırhı ne kadar artırırsan sarı olan yerde artar :)

Peki mor olan randuin'in alemaetinde oluyor o mor ? o hangisiyle yükseltitiyoruz reis ?

Bende pek anlatamadım galiba ama mesela zedde yetenekleri kasarken ad itemleri kasıyoruz ediyoruz yanı parantez içleri koyu turuncu , rammus un w su altın sarısı renkte onu bilmiyordum oda zırhtan geliyormuş , açık mavi renkte olanlar var oda büyü direnciymiş birde mor var o hangisi oınuda bulursam tamamdır :D

----------

Peki mor olan randuin'in alemaetinde oluyor o mor ? o hangisiyle yükseltitiyoruz reis ?

Bende pek anlatamadım galiba ama mesela zedde yetenekleri kasarken ad itemleri kasıyoruz ediyoruz yanı parantez içleri koyu turuncu , rammus un w su altın sarısı renkte onu bilmiyordum oda zırhtan geliyormuş , açık mavi renkte olanlar var oda büyü direnciymiş birde mor var o hangisi oınuda bulursam tamamdır :D

excelTR reis sen hala pbe demisin yoksa TR de misin ?

sarı renk zırh, mor büyü direnci, açık mavi mana oluyor

Onu öğrenirken zamanında benimde kafam baya karışmıştı
Şöyle ki Ad karakterlerde vurulan skillerin ad olması gerekirken AP olanlar da var örneğin; Varus'un Wsu ve Ultisi AP vuruyor q ve e turuncu renkli onlar da AD vuruyor
Rammus'un W'su Zırhına göre artıyor yani rammus full tank çıkmalıdır Q ve ultisi AP vuruyor isteği göre rylai gibi tanky ap itemde çıkılabilir

Ryze'ın skillerinde bir Mavi birde Yeşil var ; Mavi olan Mana yani Ryze'da ap değil direk mana ağırlıklı çıkacaksın aldığın her itemde mana olacak ve Ryze tanky bir karakter olduğu için Buzdoğan eldiveni,Donmuş yürek gibi eşyalar kasabilirsin

Yeşil = Yetenek Gücü
Turuncu = Saldırı Gücü
Sarı = Zırh
Kırmızı = Can
Lacivert = Mana
Beyaz = Bekleme Süresi

Son düzenleme:
Onu öğrenirken zamanında benimde kafam baya karışmıştı
Şöyle ki Ad karakterlerde vurulan skillerin ad olması gerekirken AP olanlar da var örneğin; Varus'un Wsu ve Ultisi AP vuruyor q ve e turuncu renkli onlar da AD vuruyor
Rammus'un W'su Zırhına göre artıyor yani rammus full tank çıkmalıdır Q ve ultisi AP vuruyor isteği göre rylai gibi tanky ap itemde çıkılabilir

Ryze'ın skillerinde bir Mavi birde Yeşil var ; Mavi olan Mana yani Ryze'da ap değil direk mana ağırlıklı çıkacaksın aldığın her itemde mana olacak ve Ryze tanky bir karakter olduğu için Buzdoğan eldiveni,Donmuş yürek gibi eşyalar kasabilirsin

Yeşil = Yetenek Gücü
Turuncu = Saldırı Gücü
Sarı = Zırh
Kırmızı = Can
Lacivert = Mana
Beyaz = Bekleme Süresi

Mor var bide oda büyü direncidir muhtelemen oyunu biliyorum ama sadece o sarı , mor bilmiyortum öğrendim oınuda. sağolasın sende.

Geri