• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun isteği pc

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Beyler merhaba call of duty tarzı güzel aksiyon oyunları varmı yada farklı oyunlar

Konunu baltalayım Kerim :D

PS4 Oyunu olan var mı takas edelim :))

God of War 3 Remastered ve Far Cry Primal var elimde :))

Battlefight 3ve üzeri oynanabilir, black ops 3 e beş basar.

Medal of honor yine oynanabilir,cod ghost 5 yine oynanabilir

Bunlar keyifle oynadigim oyunlar kardesim modern savas olayini sevemdim bir türlü

Battlefight 3ve üzeri oynanabilir, black ops 3 e beş basar.

Medal of honor yine oynanabilir,cod ghost 5 yine oynanabilir

Bunlar keyifle oynadigim oyunlar kardesim modern savas olayini sevemdim bir türlü

Battlefight 3 indiriyoorum alim saolasın :)

- - - Güncellendi - - -

Miniclip te commando 2 var Kerim. 10 numara bir oyun tavsiye ederim :D

Cihan sen bağımlısın galiba :D

ben de bu başlık altında denizde ve eski dönemde geçen oyun arıyorum. şuan oynadığım oyun Assasin's Creed Black Flag tarzı. rogue ve freedom cry paketlerini de oynadım. başka bu tarz oyun tavsiyesi alırım :)

Geri