• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun kasıyor

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Normalde Metin2'den nefret eden birisiyim fakat arkadaşlar çağırdı bende ortam var diye indireyim dedim

ilk önce id şifre yazıp karaktere girdikten sonra tam köyde doğarken oyundan atıp geri id-şifre kısmına dönüyodu.İp değiştirdim sorun çözüldü fakat oyunda aşırı bir kasma var ve engelleyemiyorum

ram 8gb
Ekran kartı 1gb 256bit
işlemci amd fx6

virüs programı yok
herhangi bir oyunda ultrada bile kasma yapmıyor

oyunun ayarlarını en düşüğe alıp denedim yine birşey farketmedi,2dk bile oynayamıyorum oyundan atıyor

Pc kendine hakaret sayıyor o oyunu muhtemelen oyun dosya veya yamasıyla virüs yemişsindir. Ayrıca konuyu görünce geçen lol de maçta ergenin biri slogan atıp duruyordu o aklıma geldi :D '' Allah 1 Metin2 yazıp duruyordu :D:D ''

Ekran kartın Nvidia ise oyunu okut tekrar giriş yap.

Hiç yardımcı olmak gelmedi içimden,metin2 nedir lan :D

sen o arkadaşları bırak kanka onlar kendi yoluna sen kendi yoluna :D

Ekran kartın Nvidia ise oyunu okut tekrar giriş yap.

Hiç yardımcı olmak gelmedi içimden,metin2 nedir lan :D
Ekran kartı amd

Pc kendine hakaret sayıyor o oyunu muhtemelen oyun dosya veya yamasıyla virüs yemişsindir. Ayrıca konuyu görünce geçen lol de maçta ergenin biri slogan atıp duruyordu o aklıma geldi :D '' Allah 1 Metin2 yazıp duruyordu :D:D ''

Pc'de sorun yok sadece oyun kasıyor,bu kadar hızlı pcyi oyun kaldıramadı :D

----------

sen o arkadaşları bırak kanka onlar kendi yoluna sen kendi yoluna :D
Wolftaym mı başlasam napsam

optimum varsa pc de yapıyo öyle bende ilk başlarda çok uğraşmıştım nvidia ise geforce experience yükle

Pc Format Atarsan Düzele Bilir En Garantisi Virüs Programi Yoksa Virüs Bulaşir Sana Önerim Not32 Kullan

Geri