• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun Öneri :D

HardCoreOneS

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eki 2012
Puanı
6
İyi akşamlar , başlıkta belirttiğim gibi herhangi bir türden 'vakit' geçirmelik oyun önermenizi istiyorum..Online olur olmaz farketmez,türüde farketmez..(Bf - cod - lol - gta bunlar hariç )

Watch Dogs oyna bence bilgisayarı alınca ilk indirceğim oyun :D

Warface - şiddetle tavsiye ederim bağımlısı oldum rütbeli oyun ve acayip sarıyor silahlı :)
NOT: BAĞIMLILIK YAPABİLİR..(denendi)

Titanfall
Wolfenstein : The New Order
Call Of Chulhu

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Warface - şiddetle tavsiye ederim bağımlısı oldum rütbeli oyun ve acayip sarıyor silahlı :)
NOT: BAĞIMLILIK YAPABİLİR..(denendi)
ben onu indirdim bir maça bir şeye gireyim dedim 5dk bekledim hala maç arıyordu , oyunda kimse yok gibi sildim bende :D

sen boş anına denk gelmişsin D: ben 40. rütbeye gelene kadar öldüm öldüm dirildim :D sabah akşam online 7/24 Elektrik faturasıyla yeni ev alırım :D

sen boş anına denk gelmişsin D: ben 40. rütbeye gelene kadar öldüm öldüm dirildim :D sabah akşam online 7/24 Elektrik faturasıyla yeni ev alırım :D
boş anına nasıl denk geleyim hem belkide becerememişimdir pvp ve pve var , birinde bir sürü harita vardı arayıp araıyp duruyordu :D

Geri