• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

oyun öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar canım çok sıkılıyo online oyun oynayasım gelmiyor artık önerebileceğiniz "ULAN BU OYUNUDA OYNAMADAN ÖLÜRSEN YAZIK" valla diyeceğiniz bir oyun öneriniz olursa hayır demem

GTA serisi
Call of duty serisi
Farcry Serisi
Dead rising Serisi
AC serisi
Mafia
Prince of persia
Call of juarez

vs oyunlar haric olursa sevinirim bi çoğunu 3 4 kere bitirdim seneryolar kafama kazındı artık

Son düzenleme:
darksiders 2 güzeldir tavsiye ederim. arma 3 ü indirdim dün akşam ama oynamadım güzel gözüküyor. sniper elite v2, sniper ghost warrior 2,hitman,batman falan iyidir.

Payday 2, Tomb raider 2013 (2016 da yenisi geliyor) , Metro 2033
the elder scrolls oblivion
aklıma gelenler şuan için bunlar, ağım şanlı olmasa da güzel oyunlardır.

Geri