• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun Önerisi İsterem :D

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Beyler bana oyun önerin ama öyle bir oyun önerinki :D Birincisi fps yada 3rd olabilir. 2.si oyun kesinlikle ileriki zamanlarda aptal silahların bulunduğu zamanlarda geçmesin.Savaş olabilir ama dediğim gibi ileriki zamanlar olmasın.Mafia 1 tarzı hikayesi akan ama yeni oyunlar felan varsa iyi olur :D Böyle ne bileyim oynarken haz duyayım istiyorum. :D Mesela çok aradım bulamadım gerilla savaşıyla ilgili bir oyun felan varsa işte bu tip oyunlar lazım :D GTA 4 oynuyorum şuan seneryo pek sarmadı ama zevkli oyun.

adam gerilla savaşı oyunları sordu ya :D GTA 4 indireceksen baştan peşin peşin söyleyeyim GTA 4 pc de çok sorunlu. Bir sürü hata veriyor... İndirdiğin kadar tekrar dosya indirip başka crackler arayıp sorunsuz sürümü bulmakla uğraşacaksın. GTA 4 sağlam kurulum bulabilirsen büyük başarı.

-Max Payne 3(Bu oyunun hem güzel bir hikaye kısmı var hemde online modda da oynayabiliyorsun FPS online multiplayer crack bulursan)
-Hitman Absolution
- Splinter Cell Blacklist
-Metal Gear Solid Ground Zeroes
Önerdiğim oyunlar hikayeli aksiyon oyunlarıdır

adam gerilla savaşı oyunları sordu ya :D GTA 4 indireceksen baştan peşin peşin söyleyeyim GTA 4 pc de çok sorunlu. Bir sürü hata veriyor... İndirdiğin kadar tekrar dosya indirip başka crackler arayıp sorunsuz sürümü bulmakla uğraşacaksın. GTA 4 sağlam kurulum bulabilirsen büyük başarı.

-Max Payne 3(Bu oyunun hem güzel bir hikaye kısmı var hemde online modda da oynayabiliyorsun FPS online multiplayer crack bulursan)
-Hitman Absolution
- Splinter Cell Blacklist
-Metal Gear Solid Ground Zeroes
Önerdiğim oyunlar hikayeli aksiyon oyunlarıdır

GTA 4 ü oynuyorum şuan çok sorun yaşadım ama hallettim :D Ee hep aynı şeyler insan gerilla savaşınıda merak etmiyor değil :D hep abdye bağlı özel timlerde son teknolojiye sahip silahlarla oynamak fazla bayıyor bazen :D

Önerielrinden

Max Payne
Hitman
Splinteride inceledim ama pek anlamadım nasıl birşey anlatırmısın grafikleri çok etkileyici ama hikayeside iyimi?
Son oyunada baktım oda güzel birşeye benziyor.Tavsiyeler için teşekkür ederim son olarak simulator önerebilirmisin? Böyle baya bi zevkli simulatorler :D

Edit: Hiç gerilla savaşı yokmu piyasada ya ciddiyim :D

konu dışı belki ama silkroaddan sonra wow bile pazar ve ticaret zevkini bana yaşatamamıştı. Şimdilerde kingdom online oynuyorum. mutluyum

GTA 4 ü oynuyorum şuan çok sorun yaşadım ama hallettim :D Ee hep aynı şeyler insan gerilla savaşınıda merak etmiyor değil :D hep abdye bağlı özel timlerde son teknolojiye sahip silahlarla oynamak fazla bayıyor bazen :D

Önerielrinden

Max Payne
Hitman
Splinteride inceledim ama pek anlamadım nasıl birşey anlatırmısın grafikleri çok etkileyici ama hikayeside iyimi?
Son oyunada baktım oda güzel birşeye benziyor.Tavsiyeler için teşekkür ederim son olarak simulator önerebilirmisin? Böyle baya bi zevkli simulatorler :D

simulatör işlerini bilmem bu oyunlar için simulatöre ihtiyacın yok zaten boyutları fazla sadece önerdiğim bütün oyunlar güzel hikayesiyle falan. Max payne geniş bi hikaye modu da var online da oynayabilirsin bitirdikten sonra

Hitman Absolution'ı tavsiye ederim. Bunun yanı sıra Batman Arkham Origins'i de deneyebilirsin.

Burada önerilen oyunları o pc kaldıracak mı acaba Ersan ? :D Far Cry 3 aslında sana Far Cry 4 demek isterdim ama daha download ederken göçer o pc :D

adam gta4 oynadığına göre önerdiğim oyunları da çok rahat oynar zaten :D

GTA 4 oynayabilsin diye onun pcde saatler geçirdim o yüzden diyorum kaldırırsa sevinsin :D
anlamadı ben ? :D neler yaptınız ki gta4 te acayip hata var o hataların çözümleri için uğraşıyon başka hata çıkıyo ben vazgeçip kurulumu iptal ettim en son. Ne biçim bişe cracklemişlerse oyunu kurmak ölüm

anlamadı ben ? :D neler yaptınız ki gta4 te acayip hata var o hataların çözümleri için uğraşıyon başka hata çıkıyo ben vazgeçip kurulumu iptal ettim en son. Ne biçim bişe cracklemişlerse oyunu kurmak ölüm
Onboard ekran kartıyla gta 4 oynamaya calısıyordu :D

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önerielrinden

Max Payne
Hitman

Yoo aslında o kadarda zor değil sadece son patch crack indirip atması yeterli GTA IV ilk başları sıkıcı fakat ilerleyen zamanlarda gayet iyi bence.
Hitman Absolution hem türkçe altyazı hemde serinin en iyisi.
Farcry 3-4
Metro 2033 CODEX sürüm.
BioShock Infinite

Daha tarihi eski oyunlar yokmu :D Birde simulatör varmı şöyle güzel.Crysis felan iyi hoş oyun ama fazla fantastik.Benki Batman serisini izlememiş adamım gerçek üstü olaylar var diye yani bu tip oyunları pek oynamaktanda zevk almam :D

Daha tarihi eski oyunlar yokmu :D Birde simulatör varmı şöyle güzel.Crysis felan iyi hoş oyun ama fazla fantastik.Benki Batman serisini izlememiş adamım gerçek üstü olaylar var diye yani bu tip oyunları pek oynamaktanda zevk almam :D
god of war serisini pc de simulatörle oynamaya başla başka oyun oynamazsın zaten :D

he aynen emulatör simulatör karıştırdım bir an. Çok eskiden god of war emulatör denedim ama sistemim ne kadar iyi olursa olsun kasıyor emulatörde :D neyse kafam iyice karıştı sen ilk başta önerdiğim oyunları dikkate al yeter konudan çıkıyorum ;)

Oyun önerin :)

Beyler şu 1-2 haftadır eve gelip hiçbirşey yapmıyorum dışarı çıkmaktanda sıkıldım bilgisayarımda oynayabileceğim MMorpg oyun biliyorsanız söylermisiniz ,
Biraz araştırdım ama bi cacık çıkmadı (Silkroad,knight,wow,lol oynadım hepsini bıraktım bilginize )

Geri