• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun önerisi olan

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
Beyler bilgisayarımda online oyunlar var internet bağlantım olmasa ortada kalıcam
2gb ram
512 ekran kartı

ile önerebileceğiniz internet bağlantısı gerektirmeyen oyunlar varmı acaba ?

birde cod kaç oyniyabilirim bu özelliklerle ?

Condemned : Criminal Origins
Hitman Blood Money
Amnesia The Dark Descent
Crysis Warhead
Cry Of Fear
Slender The Arrival
Happy Wheels
Scribblenauts Unlimited

• Sonic Colors
  • The Punisher
  • Age of Empires III
  • Zoo Tycoon 2
  • RollerCoaster Tycoon 3
  • GTA (III - Vice City - San Andreas)

Beyler bilgisayarımda online oyunlar var internet bağlantım olmasa ortada kalıcam
2gb ram
512 ekran kartı

ile önerebileceğiniz internet bağlantısı gerektirmeyen oyunlar varmı acaba ?

birde cod kaç oyniyabilirim bu özelliklerle ?

CoD 8 oynarsın, en azından ben oynuyorum.

konu şöyle olabilirdi arkadaş babam neti her an kapatabilir bu özelliklere göre oyun söylermisiniz online olmayan :D

haksızmıyım yoksa ? :(

konu şöyle olabilirdi arkadaş babam neti her an kapatabilir bu özelliklere göre oyun söylermisiniz online olmayan :D

haksızmıyım yoksa ? :(

Yok öyle bir şey olmicak :D sadece sürekli online oynuyorum netim giderse herhangi nedenden dolayı ortada kalırım. ondan açtım. :D

Arkadaşlar oyun önerisi yaparken oyun içinden bi bölümün resmini spoiler içersinde verirseniz daha faydalı olacaktır. bu arada bende oyun bakmış olurum :hsml:

Son düzenleme:
#Güncel Arkadaşlar biraz daha silah tarzı oyunlar söylerseniz sevinirim cod veya battlefield gibi.

Max Payne 2. :) 3'ü dene, en düşük çözünürlükte dahi olsa dene. Son zamanlarda tekrar tekrar oynadığım bir seri.

S4 diyicem olmıyıcak :)

Bunu muhtemelen kaldırır kardeşim btf2 oynamalısın bence bende yeni başladım harika gidiyor.

battlefield 2 bad company 2

S4 diyicem olmıyıcak :)

Bunu muhtemelen kaldırır kardeşim btf2 oynamalısın bence bende yeni başladım harika gidiyor.

battlefield 2 bad company 2

Ofline istiyorum artık :D S4 takılıyoruzda net olmasa ortada kalıcam . :D sistem özellikleri ney acaba ?

----------

Deneyelim yinede güzele benziyo. :D

Ofline istiyorum artık :D S4 takılıyoruzda net olmasa ortada kalıcam . :D sistem özellikleri ney acaba ?

----------

Deneyelim yinede güzele benziyo. :D

Neyseki ben sana senin yaptıgın gibi s4 tavsiye etmıyıcem :D

Oyunu az önce bitirdim ve üzgünüm gerçekten bitmesini istemiyordum tadı damağımda kaldı..

• Core 2 Duo 2.0GHz işlemci
  • 2GB Ram
  • 256 MB GeForce 7800 GT veya ATI X1900

Geri