• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun önerisi

Sacrifice

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Tem 2009
Puanı
37
Merhabalar,
Arkadaşlar bilgisayarımda hem oynamak hemde arşiv için sizden öneri istiyorum şuan kuyrukta olan oyunlar cod ve crysis serisi bunların yanına g.t.a. seriside eklemeyi düşünüyorum sizlerin önerisini bekliyorum.
Teşekkürler.

İyi forumlar.

Outlast
Assassin's Creed IV : Black Flag
Far Cry 3
Thief

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Battlefield 1943 hazir suanda originde ucretsizken (heryerde bulursun ama :D ) arsivine ekleyebilirsin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mount Blade serisini oyna mutlaka.Özellike bu yıl çıkması tahmin ediliyor Bannerlord inanılmaz bir oyun olacak gibime geliyor.

The Elder Scolls serisinden herhangi birini oynayabilirsin.Oblivion veya Skyrim oldukça iyidirler.Strateji seviyorsan Civilization serisinide öneririm.

Metal Gear Rising Revengeance
Mirror's Edge
Syndicate
Dead Pool
Prototype 1-2
Sniper Elite v2
Sniper Warrior
Split/Second
Burnout Paradise
Need For Speed Most Wanted 2
Dark Souls 2
Darksiders 1-2