• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar aşağıdaki oyunlardan hariç grafikleri sağlam düzgün oyun önerir misiniz ?

G17RE2.png

Arşivindeki ilk oyunu görünce direk aklıma yeni çıkan Alien:Isolation geldi. Tavsiye etmiyeceğim çünkü ben henüz oynayacak vakit bulamadım ancak sen deneyip bana tavsiye edebilirsin. :D

Listende spor oyunu göremesem bile grafikleri sağlam bir oyun istemenden yola çıkarak FIFA 15'i tavsiye edebilirim. Son olarakta Shinji reyisden The Evil Within'i gönderiyorum sana. :)

Alien İsolation,FIFA15,Grid 2(Beyto şimdi damlar nfs diye. O yüzden cevabım şimdiden, kaybol! :D),F1 2014, FEAR 3,Ryse: Son of Rome,Tomb Raider

İlk olarak Tombraider yükle :) AC 4 Göremedim o da iyi.

Bir de DmC: Devil May Cry

Geri