• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun Performansında Xp 64 mü Win7 64 mü ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ladyasi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ladyasi

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2013
Puanı
9
İşlemci:Amd A6
Ram:6 Gb
HD:500Gb
E.Kartı:2Gb

Oyun Derken Silkroad dan Bahsediyorum Hangi İşletim Sistemi Daha Performanslı olur ?

Xp 64 kullanmadım ama win7 64 ün daha iyi olacağını düşünüyorum xp gerçekten çok eskidi artık

İşlemci:Amd A6
Ram:6 Gb
HD:500Gb
E.Kartı:2Gb
Oyun Derken Silkroad dan Bahsediyorum Hangi İşletim Sistemi Daha Performanslı olur ?
Bu sisteme Windows 8 - Pro kurabilirsin. Windows 8 boşta %1 - %2 CPU harcıyor. Diğer bir altarnatif Windows 7 - Professional 64 bit olabilir.

Windows 7 Sistem Gereksinimleri

• İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci
  • RAM: 1 gigabayt (GB) RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)
  • Sabit disk alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
  • Graphics card: WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik aygıtı

Windows 8 Sistem Gereksinimleri

• İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ve PAE, NX ve SSE2 desteği
  • RAM: 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
  • Sabit disk alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
  • Graphics card: (Grafik kartı) : WDDM sürücülü Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

Win 7 64 bit Ultimate. Kullanıyorum tavsiye ediyorum.
Silkroad oynayackmışsın zaten hiç bir sorunda yapmaz...

Geri