• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun (Ütopya Online) oynayarak para kazanın (Resimli Anlatım)(İpuçları ile Rehber)

bendeniz61

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Mar 2014
Puanı
0
ÜTOPYA ONLİNE

Merhaba arkadaşlar bugün size ilerde epey kazandırıcak bi sistemden bahsedecem. Oyunu oynaması zevkli ve birazda hesap işi

Biraz Oyundan bahsedelim

ÜTOPYA ONLİNE internet üzerinden oynanan web tabanlı bir çiftlik oyunudur.

İnekler satın alıp sütlerini satarak paranızı fazlasıyla kazanabilirsiniz.
Oyun en başta size 1 inek alacak parayı hediye etmektedir.
2 saatlik bonus sistemi ve 1 ineğin üretimi ile kazanmak mümkün.
Ama bu size yetmiyorsa oyuna para yatırım bu işlemi hızlandırabilirsiniz.
Veya Sitede Ne Kadar Fazla Zaman Harcarsanız Fazladan puan kazanırsınız (15 dakikada 3 puan) Haftanın en aktif üyelerine sistem oyun parası hediye etmektedir. Sıralama oldukça geniş olup ilk 20 ye kadar ödül vardır.
Sonra üyelik işlemlerine başlayalım.

2 seçeneğiniz var
1. refimden kayıt olursunuz her türlü sorularınızı cevaplamaya çalışırım
2. Anasayfadan üye olursunuz.

Kayıt Linki

Anasayfa

Ödeme alabilmek için doğru bilgileri girdikten sonra kayıt olun

Öncelikle oyuna üye olduktan sonra ahır tıklayınca karşınıza böyle bi görüntü gelecektir.

40gqG4.png

İlk olarak 100 Ütopya paramızla saf adlı ineğimizi alarak başlıyoruz. Burada iyi olan üç şey var birisi 2 saatte bir alınan bonus ile para yatırmadanda gelişmek mümkün diğeri depo sorunu yok istediğiniz zaman girip satabilirsiniz. Ve yem sorunu yok yem masrafıda yok. Bonuslarla veya üretimle 2. 3. 4. .... ineklerinizi saf alabilir daha hızlı gelişebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum Tavsiye ediyorum. Yatırım yaparsanız pahalı inekler biraz daha avantajlı oluyor.
Yatırım yapacaklar varsa onlar Tüm inekleri pahalısından alabilir. Kalana ucuzlardan alabilir.
Bu sistemde kazanç eksponansiyel şekilde devam eder ama bi limite yaklaşana kadar
Genel olarak pek emek istemeyen bir sistem ve kolay herkese tavsiye ederim
hemen kaydolup başlayabilirsiniz.
Kayıt Linki

Oynamaya niyetiniz yoksa bile bi göz atın derim çünkü bonus sistemi sizi ikna edebilir.

Geri