• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyuna giremiyorum.(internet yokmuş gibi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKINCIHAN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Nis 2011
Puanı
26

15Dk önce oyundan atıldım.Sonra launcheri tıkladığımda bu uyarıyı vermeye başladı.

Bilmiyorum birkaç kişi girdikten sonra gatewaysereri kapatmış olabilirler

Oyunu baştan kurimde bide öyle deniyim.Anlamam ben gateway filan. :)

Alakası yok :) senin anlıcağın dilden şöyle anlatıyım : oyunu açmak için birkaç dosya var hepsinin işlevi farklı gateway dediğim onlardan biri launcherde start gelmesini sağlıyor oyuna girene kadar o işlevi görüyor. sen oyundayken kapatılırsa oyundakiler oyunda kalıyo serverliste kadar gelenler dc yiyo launcherde start gelmiyo

Alakası yok :) senin anlıcağın dilden şöyle anlatıyım : oyunu açmak için birkaç dosya var hepsinin işlevi farklı gateway dediğim onlardan biri launcherde start gelmesini sağlıyor oyuna girene kadar o işlevi görüyor. sen oyundayken kapatılırsa oyundakiler oyunda kalıyo serverliste kadar gelenler dc yiyo launcherde start gelmiyo

Olmadı zaten.Beklicez o zaman yapacak başka bir şey kalmadı.Yardım için sağol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri