• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyuna girişteki gecikme

zeromaniak

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
0
LOL ' e arkadaşlarımın önerisiyle başladım fakat bir sıkıntım var bir türlü çözemedim
Resimdeki sayfadayken (Resmi internetten örnek amacıyla buldum) benim % dem bir türlü dolmuyordiyebilirim ki genelliklede en son benimki doluyor ve bu durum sinirimi bozmaya başladı. Tamam sistemim çok iyi değil ama eminim daha kötüleride vardır ama mutlaka en son benimki doluyor
örnekte vermem gerekirse bir arkadaşımın ram ve ekran kartı özellikleri benimkinin yarısı ama benden daha çabuk bağlanıyor...
şöyle bir bilgide geçiyim
Arka planda çalışan hiç birşey yok
Ekran kartım GT 430
işlemcim yaşlı biraz :) İntel Dual core 3.40
Ram 4 Gb
oyun ayarlarımda Medium da varmı öneriniz güçlendiricek ve ayrıca FPS demde genellikle düşük hane oyunumu engellemiyor donmalar vs.

EoCEu.jpg

Kardeşim aynı sorun bende de vardı . Ben bilgisayar kasasını iyice temizledim . İşlemcinin üzerindeki CPU Fanı iyice temizlemeni öneririm fakat dikkat et yağını fazla götürme yoksa dahada yavaşlar o yüzden bezle değilde havayla temizlemeni öneririm. Kısacası sen kasayı baştan aşağı bi temizle bilgisayarın rahatlıcaktır emin ol. Benimki de en son doluyordu. Hatta kontrolda ettim 2 dakika ya yakın doluyordu. Kasayı temizledim baktım tekrardan 30 - 50 saniye arasında doluyor artık. 6-7 aydır hala temizledim genede hızlı gidiyor . Birazda internet hızıda etkiliyor. Ben 8mbit kullanıyorum ama bazen yavaşlıyor bu 8mbit'in sadece 2 - 3 Mbit'i bilgisayara ulaşıyor ve yavaş doluyor. Bunun çözümü ise internet kablolarını yenilemen yani içindeki tel bakır olmaya bilir belki dolanmıştır..

evet pc yi temizlemek aklıma geldi ki zaten uzun süredirde temizlemedim ^^ bir deniyim onu
yane sıkıntı veriyor milletide bekletiyoruz kim bilir saydırıyorlardır :)

% olarak 0 damı kalıyor yoksa biraz dolup duruyormu ?
çok eskiden pbe de oynarken bi ara pach gelmişti sonra oyuna girmeyi denediğimde %33 de sanırım takılıyordu her seferinde bende bıraktım oynamayı pc format attıktan sonra kurdum denedim oldu bağzı lol forumlarına sordum virüs programı, ıp falan dediler bende uğraşmadım formattan sonra düzeldi ama o zamanlar pbe oynayan yoktu.

he sorun işlemcinle alakalı :D önceki yazdıklarımı unut

bence işlemciden dolayı yavaş doluyor

mümkün tabi dediğim gibi eski bir işlemci :) ama eğer ki farklı sebebi oldugunu düşünen biride çıkarsa denemek isterim ^^ çünkü hala yavaş virüs yok gibi pc de temiz

Geri