• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyuncu Kulaklığı Önerileri

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
Arkadaşlar oyuncu kulaklığı alacağım önerilerinizi bekliyorum siz hangisini kullanıyorsunuz,memnun musunuz ?

şuan steel series siberia v2 frost blue almayı düşünüyorum

Son düzenleme:
Bende logitech g430 var gayet de memnunum tavsiye ederim.

teşekkür ederim cevabın ve tavsiyen için araştırdım g430 gerçekten iyi bir kulaklık fakat steel series siberia v2 serisi daha iyi,sanırım onu alacağım 10 dolar daha düşmesini bekliyorum gümrüğe takılıyor yoksa

Son düzenleme:
g930 kullanıyorum g35 de kullandım ikisini öneririm oyuncu kulaklığı :)

Dediğin kulaklığa 8 9 aydır sahibim ve gayet kullanışlı memnun kalırsın ama fiyatı biraz fazla ben yurt dışından hediye olarak almıştım.
SteelSeries - Downloads şu linkten de kulaklığın ses bass ışığının parlama ayarlığı tarzı ayarları yapabilirsin. Sorun varsa alabilirim. :)
Edit: Ses kartları bulunuyor steelseries'e ait onlarla ses kalitesini destekleyebilirsin. Ben de mevcut değil kullanınca bayağı fark yarattığını okumuştum.

Dediğin kulaklığa 8 9 aydır sahibim ve gayet kullanışlı memnun kalırsın ama fiyatı biraz fazla ben yurt dışından hediye olarak almıştım.
SteelSeries - Downloads şu linkten de kulaklığın ses bass ışığının parlama ayarlığı tarzı ayarları yapabilirsin. Sorun varsa alabilirim. :)
Edit: Ses kartları bulunuyor steelseries'e ait onlarla ses kalitesini destekleyebilirsin. Ben de mevcut değil kullanınca bayağı fark yarattığını okumuştum.

alırsam amazondan alacağım zaten şuan 105$ gümrüğe takılıyor holiday sezonunda düşer diye düşünüyorum 10 $ falan düştüğünde geçiyor gümrükten o zaman alacağım

Teknolojinin gelişmesi ve E-Spor ile ilgilenen insanların artmasıyla birlikte, oyuncu kulaklıklarıda çoğalmaya devam ediyor. Bu sebeple pahalı ve ucuza bir çok ürün bizleri karşılıyor. Benim tavsiyem ucuz ürünlerden uzak durup defalarca kulaklık arayışına girmemeniz. Pahalı ürün iyidir, ucuz ürün kötüdür demiyorum. Ucuz olup güzel ses veren ürünlerde var, fakat ömür olarak çok fazla uzun olmuyorlar.

Her şeyden önce, ne tarz oyunlar oynadığınızı düşünün. Bir çok oyunda ses kasma ihtiyacınız olmadığı için, yüksek fiyatlı ürünleri tercih etmenize gerek yok. Kaliteli ses veren uygun fiyatlı ürünler işinizi görecektir. Fakat CS GO veya Pubg gibi ses kasma ihtiyacı duyduğunuz oyunlarda vakit geçiriyorsanız, bu özelliklere göre kulaklıkları tercih etmenizde fayda var. Bu liste içerisinde en iyi oyuncu kulaklıkları yer alıyor.

Kulaklığın haricinde, mikrofonda oldukça önemli. Discord veya oyun içinde sürekli mikrofon kullandığınız için, bu kriteri de göz önünde bulundurmalısınız. Bu kulaklıklarda karar vermeden önce YouTube’da bulabileceğiniz inceleme videolarını mutlaka izleyin.

Geri