• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunda Kullanılan 2800+ Icon! (.bmp ve .dds formatlarında)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Desoxyn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
22
maxolojilogo.png

Arkadaşlar bu konuda sizlerle Silkroad'ta kullanılan iconları paylaşacağım. Dosyanın içinde iconların hem bmp hemde dds biçimleri mevcuttur. Alıntı değildir!

Ex:
2i8w2rs.jpg

Multiupload Çoklu Link:
Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Moderatörün son düzenlenenleri:
bunların hepsini bulmak için bunları indirmenize gerek yok. Sadece başlat menusunden arama butonuna tıklayın ve oradan resim müzik video'yu seçin ve resime tıklayın sonra arama butonuna yıklayın. Bilgisayarınızda ne kadar resim varsa hepsi gözükecektir

bunların hepsini bulmak için bunları indirmenize gerek yok. Sadece başlat menusunden arama butonuna tıklayın ve oradan resim müzik video'yu seçin ve resime tıklayın sonra arama butonuna yıklayın. Bilgisayarınızda ne kadar resim varsa hepsi gözükecektir

PK2 nin içindekiler nasıl gözükecek ? :)

sen çok zekisin galiba pk2nin içindekilerde görünür evet... :pff:

link ölmüş

Son düzenleme:
94054453.gif
nasıl olmuş :D acemice :haha

----------

mesela sos silahın üstüne gelince beyaz bişey varya dönüp duruyo onu nerden bulcam içinde yok

Arkadaşlar iconları indirdikten sonra nasıl aktif hale getirebilirim ?

Teşekkürler skilleri editlerken skıntı yaşıyordum bana çözüm oldu :D :D

Geri