• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunda Yeni Olan Arkadaşlara

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Oyunun içinde henüz 50 LVL olmak ve itemleri yapmak-geliştirmek-stat(özellik) eklemek hususlarında tam bilgim yok diyorsanız dikkatlice okuyun arkadaşlar.

Oyun, bir oyuncuya 50 lvl olana kadar sürekli görevler vermektedir. Bu görevlerin bir kısmı yanlız başınıza bir kısmı da grup halinde yapılabilecek görevlerdir. Görevlerin sonunda mutlaka bir ödüle sahip olursunuz. Bu ödüller ilk levellerde yani 1-40 lvl arasındaki seviyelerdeki görevlerden gelen ödüller pek kayda değer sayılmazlar. Sadece Takılar hariç. Takılar 5 parça olup sınıfınıza göre size güç vereceklerdir. Ancak giysiler, 40.ncı levelden sonra dikkate alınacak malzemelerdir. 40 a kadar eğer kendim yanlız kasılacam düşüncesindeyseniz kesinlikle çok önemliler ancak arkadaş grubum var yada sağlam bir destekçim var diyorsanız kesinlikle 40.ncı levele kadar olan hatta belki 48. levele kadar olan tüm giysiler giyim açısından önemsizdirler.
Fakat üzerindeki stat dediğimiz özellikleri dikkate alınmalıdır.

Bu oyunda önemli olan statlar şunlardır:

16 Tüm Özellikler
16 Tüm Dirençler
40 Dayanıklılık,Zeka,Kuvvet,Çeviklik
35 Dayanıklılık,Zeka,Kuvvet,Çeviklik
30 Dayanıklılık,Zeka,Kuvvet,Çeviklik
28 Dayanıklılık,Zeka,Kuvvet,Çeviklik
24 Dayanıklılık,Zeka,Kuvvet,Çeviklik
22 Dayanıklılık,Zeka,Kuvvet,Çeviklik ( Ben artık direk npc ye satıyorum bunları )

Sarı özellik dediğimiz kendiliğinden çift stat veren itemlerde şöyle olabilir ve önemlidir.

20 Dayanıklılık + 50 CP
20 Dayanıklılık + 50 Savunma
20 Zeka + 50 Büyü Saldırısı
20 Zeka + 50 Büyü Koruması
30 Zeka + 75 Büyü Saldırısı vb..

Oyun henüz 50 lvl. Ancak çok yakında 52.lvl Patch i açılacak ve o zaman stat değerlikleri yüksek olan itemler düşmeye başlayacak yaratıklardan. Tabi o zaman çıtamızı yükseltmemiz gerekecek eğer daha rahat oynamak istiyorsak. Yani Elmas harcayacağız demek oluyor bu. Zaten bu oyuna gelen arkadaşlarımız eğlenmek için geliyor malum, bütçelerine göre hareket etmek durumundalar.

En önemli hususlarımızdan biri, karşılaştığımız sorulardan biri işte bu yukarıdaki açıklamalara istinaden cevaplanmış oluyor. Arkadaşlar, yaratıklardan düşen itemlerden hangisini atmalıyım hangisini saklamalıyım sorularının cevabı yukarıda yazılı. o değerlerin altındaki özellikli itemleri hiç sorgusuz sualsiz npc ye satabilirsiniz.

Geri