• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyundaki en sevdiğini ultiler ve pasifler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
arkadaşlar lol bölümüne canlılık gelmesi adına böyle bir konu açıyorum :D

*en sevdiğim pasif :anivianın öldükten sonra yumurta olması dive larda çok işe yarıyor
*en sevdiğim ulti :yoric ve mordekaiser ultileri 2 si çok iyi gider

:)

En sevdiğim pasif: Volibear'ın ki. En sevdiğim ulti Amumu ve Ezreal'in ki.

Ashe 'nin ultisi bir tanedir haritanın bir ucundan bir ucundaki koşan adamı vurabildiğim için o ultiden aldığım zevki hiç bir ulti veremiyor.

ezreal ile 3 kişiyi aynı anda ult ile almıstım ashe ile yapamassın :D
TF 'de alırsın haritanın en uzak noktalarından yani farz et ki alt kule ile üst kule mesefasinden koşan adamı vur o zaman görüşelim ki ezrael 'in ultisi hızlı gidiyor benim ki biraz yavaş gidiyor gibi. :D

Valla ayrım yapamıyorum ama en nefret ettiğim ulti Chogath 6 kere hp stacklaması 720 hp tam bir hayvan aynı şekilde lux 20 saniyede bir ulti geliyor ve tons of damage

----------

AShenin ultisini adam kesmek için kullanmak saçma bence onun görevi stun xd

Valla ayrım yapamıyorum ama en nefret ettiğim ulti Chogath 6 kere hp stacklaması 720 hp tam bir hayvan aynı şekilde lux 20 saniyede bir ulti geliyor ve tons of damage

----------

AShenin ultisini adam kesmek için kullanmak saçma bence onun görevi stun xd
Ben takım arkadaşım kaçarken onu kurtarmak için, az canı kalmış kişiye kesmek için, kaçan adamı stunlamak için kullanıyorum zaten tüm kullanıldığı alanları saydım sanırım. :D

Ben takım arkadaşım kaçarken onu kurtarmak için, az canı kalmış kişiye kesmek için, kaçan adamı stunlamak için kullanıyorum zaten tüm kullanıldığı alanları saydım sanırım. :D

bi keresinde bi arkadas baron çalmısti ashenin ult moblara vurmuyor fakat çarptıktan sonra yanındaki yaratıklara dmg atabiliyor böyle baron almıstı

3.5 saniyelik stunda oldukça etkili oluyor uzak mesafeden arkadasını kurtarmak için :D Lanedeki çatışmalar takip edildiğinde oldukca etkili olabilir.

Kessinlikle poppynin pasifi ve ultisi. Aslinda inanilmaz saglam ama farm cok kolay engellenebildiginden inanilmaz sakat bir hero.

Pasif: Phy veya Mag damage eger poppy'nin o andaki caninin %10undan fazlaysa %50 azaliyor...
Ulti: Bir rakip isaretleniyor. Belirli bir sure sadece isaretli rakipten hasar aliyorsunuz, digerleri vuramiyor kule dahil. Ayrica isaretli rakibe %20 fazla vuruyorsunuz...

Evet boyle bir hero var...

ulti : en sevdiğim ulti syndra nın ultisi late de adc ye 1 hit

pasif : morde nin pasifi gibi pasif mi var :)

Kessinlikle poppynin pasifi ve ultisi. Aslinda inanilmaz saglam ama farm cok kolay engellenebildiginden inanilmaz sakat bir hero.

Pasif: Phy veya Mag damage eger poppy'nin o andaki caninin %10undan fazlaysa %50 azaliyor...
Ulti: Bir rakip isaretleniyor. Belirli bir sure sadece isaretli rakipten hasar aliyorsunuz, digerleri vuramiyor kule dahil. Ayrica isaretli rakibe %20 fazla vuruyorsunuz...

Evet boyle bir hero var...

çok az oynanıyor aslında hiç oynamadım :D

onu yapmak için zeki olmaya gerek yok ama karşı takımda sana focuslanmaz herhalde :D

ee yani:) ve ulti kullanıldığında açıkca belli oluyor kimse focuslanmaz ama önemli olan focus yiyip yememesi değil focus yesede yemesede çok ağır hasar bıraktığı için adc apc süpürür geçer

ee yani:) ve ulti kullanıldığında açıkca belli oluyor kimse focuslanmaz ama önemli olan focus yiyip yememesi değil focus yesede yemesede çok ağır hasar bıraktığı için adc apc süpürür geçer

Arkadas denemisti bir ara, caitlyne Q ile 800-900 civari vuruyordu. Skilin cooldownu 4 sec biliyormuydunuz !? Ayrica max hp den yuzde aliyor ve onhit effect. Sheen turevi birsey alinca tam anlamiyla burst damage oluyor...

Kesinlikle remake en cok bekledigim hero. Suan oyunda yeri yok denebilir. Solo desen kolay sekilde farm ile baglantisi kesilebilir, jungle desen coook yavas, mid desen dayanamaz.... cc yok gibi birsey. Duvar olmadan stun yok, slow da yok. Ama ciddi ciddi incelerseniz skilleri tek basina gercekten coook kullanisli skiller. Her vurdugunda armor ve ad veren skili var, kaldiki pasifi yuzunden asiri bir damage yemiyor zaten. Solo topda cogu heroyu counterlayabilir teoride...

Sadece zekent degil bir ara bobda oynuyordu midde poppy ile. Ben jungle denicem yakin zamanda, kufur cesitlerine alismaya calisiyorum simdiden..

en iyi pasif tryndamere
en iyi ulti nocturne tf güzel başlatıyor.

ayrıca poppy ile vayne güzel ikili olurlar :D

Arkadas denemisti bir ara, caitlyne Q ile 800-900 civari vuruyordu. Skilin cooldownu 4 sec biliyormuydunuz !? Ayrica max hp den yuzde aliyor ve onhit effect. Sheen turevi birsey alinca tam anlamiyla burst damage oluyor...

Kesinlikle remake en cok bekledigim hero. Suan oyunda yeri yok denebilir. Solo desen kolay sekilde farm ile baglantisi kesilebilir, jungle desen coook yavas, mid desen dayanamaz.... cc yok gibi birsey. Duvar olmadan stun yok, slow da yok. Ama ciddi ciddi incelerseniz skilleri tek basina gercekten coook kullanisli skiller. Her vurdugunda armor ve ad veren skili var, kaldiki pasifi yuzunden asiri bir damage yemiyor zaten. Solo topda cogu heroyu counterlayabilir teoride...

Sadece zekent degil bir ara bobda oynuyordu midde poppy ile. Ben jungle denicem yakin zamanda, kufur cesitlerine alismaya calisiyorum simdiden..
geçen kasmaya çalıştım kasamadım :D rankedda zaten alırlarsan direk ana bacı küfür sonuçta tr :(

Geri