• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyundaki girişte gecikme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Gerçekten beklemekten bıktım herkez hemen %100 oluyor benimki yavaş yavaş 2-3 dk da doluyor sistem olarak gayet iyi internet 8mbitlik , sistem özelliklerinde ise : 8gb ram , i7 işlemci , ati hd 6650 4 gb ekran kartı var buna rağmen geç doluyor kimisi 1-2 saniye kimi 10 sn de doluyor benimki 2-3 dk sürüyor gerçekten sinir oldum :(

Tuhaf, oyun özellikleri ne durumda. biraz kısarsan belki sorun düzelir.
4gb ram 512 ekran kartı ve o kadar beklemiyorum. 30 sn felan bekliyorum.

Oyun özellikleri nerden kısılıyor onuda bulamadım kardeşim :(

Bencede öyle olması lazım sorun ney bilmiyorum oyunada girmiyorum maçları izliyorum tbf var çeyrek final maçlarını izliyorum :D

İşletim sistemin artık dosya , program , virüs gibi yazılımlar yüzünden yavaşlıyor bu direk olarak performansına yansıyor bir ihtimalde aşırı ısınma problemi yaşıyorsundur. Sen iyisi güzelce bilgisayarını tarat yeterli olacağını düşünüyorum çok istersen iç bakımda yaptırabilirsin.

2-3 hafta önce benimde öyle çok yavaş açılıyordu sistem özellikleride aynı bir ekran kartı benim radeon 7670 daha sonra sildim oyunu çok geç açılıyor diye sorunu bulabildin mi sen?

Fanı temizlettirdim biraz daha hızlandı virus taraması yaptıram bide :D

Geri