• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunların Yararları :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
421526_537309772957772_1855571702_n.jpg

evet beyler hep zarar değilmiş oyunlar yararlarıda varmış :D

Benim oyunlardan kazancım

Tarih bilgim gelişti
Latincem gelişti
İngilizcem gelişti
diğer bilim dallarında birkaç bilgi öğrendim

Eğer İngilizce sınavlarım hep 100 geliyorsa silkroad sayesindedir

Anlamadığım Sro size gelecek zamanı felanmı öğrettiki bende hep oynadım kelime bilgisinden başka hiç bir işime yaramadı meret :D

İngilizce ögrendim (kelime daha dogrusu)
Oyundan Oğrendiğim Kelimeler.
start - play - options - high - low - middle - save - load - how - much - how - muny - sound- on - off - star - moon - sun - expensive
bunun gibi 10 20 tane daha kelime var bunları ogrenebilmek için 4 yıl kaybettim yararını siz düşünün.

ingilizce diyosunuzda 3 ay ingilizce çalışsanız zaten ingilizceyi sökersiniz :D

Bender ters tepti aksine lisede devamsızlık bütünlemeye kalma hatta sınıfta kalmaya kadar aciz bir duruma geldi :D

Geri