• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunların Zamanla Daha Fazla Yer Kaplaması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Floye

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2009
Puanı
28
kJqOJu.png

Son zamanlarda çıkan özellikle GTA V ve diğer oyunların son derece fazla büyük olması (GB bakımından) çokta iyi bir şey değil aslında. Eskiden oyunlarımızı CD olarak alırdık. Artık tabii ki DVD olarak alıyoruz. Ama bunun yanında son yıllarda dijital dağıtım çok yaygınlaştı. Hem kutulu şekilde alınandan daha ucuz oluyor ve oturduğumuz yerden kredi kartı bilgilerimiz ile alıyoruz. Tek sıkıntı, kotası olan bir insan GTA V'i nasıl indirsin ? Çoğu internet kullanıcısı artık kota kullanmıyor haliyle. Ancak "adil kullanım limiti" denen illet şey herkesin baş belası. Belli bir miktar ödeyerek onu kaldırtabiliyorsunuz ancak çok ucuz bir şey değil diye biliyorum.

idGkPgLOp

Ben GTA V'i DVD olarak aldım. Tam 7 DVD bulunduran kutuyu gördüğümde biraz şaşkına düştüm. Kutulu aldığım için pişman olmadım değil. Ancak el mahkum kurdum PC'ye. Bu şekilde ki büyük şirketlerin buna bir çözüm getirmelerini bekliyorum bir nevi aslında. 7 DVD nedir arkadaş ?
Oyunlar artık USB tarzı depolanıp satılsa fena olmaz aslında. Çok kolay olur ve veri akımı da hızlı olduğu için daha çabuk kurulur. Maliyeti ne olur bilmiyorum ama bu denli büyük şirketler bunu düşünüyorlardır eminim ki.

idGkPgLOp

İnternette bulduğum bu resmi sizinle paylaşmak isterim. 2007'den günümüzü çoğumuzun oynadığı oyunların GB bakımından büyüklüğünü görebileceğimiz bir resim. Konuyu tam olarak özetleyeceğinden şüphem yok.

71i5ht.jpg

usta sadece buda değilki sistemin canını okuyo gta 5 e giriyorum evde f16 keşif uçuşu yapıyo gibi odayı sıcaktan kavurmasıda cabası :D

usta sadece buda değilki sistemin canını okuyo gta 5 e giriyorum evde f16 keşif uçuşu yapıyo gibi odayı sıcaktan kavurmasıda cabası :D

Çok haklısınız, yaz geldiği zaman Muğla/Fethiye'de oluyorum. PC'nin kasasını açıp önüne vantilatör dayadığımı bilirim. Ki bu sene birde GTA V oynayacağım o sıcakta. Muhtemelen klimalı bir oda lazım :rbk:

Çok haklısınız, yaz geldiği zaman Muğla/Fethiye'de oluyorum. PC'nin kasasını açıp önüne vantilatör dayadığımı bilirim. Ki bu sene birde GTA V oynayacağım o sıcakta. Muhtemelen klimalı bir oda lazım :rbk:

bende zamanında vantilatör dayıyodumda çok toz yapıyo oda, hobi devreleriyle uraşıyorum elektirikcinin birinde gördüm adam buzdolabı motorundan 2 uç çekmiş birini ekran kartına birini işlemciye vermiş kasanın içine elimi soktum baktım buz gibi olmadı onu denicem 24 v dc akımla çalışıyomuş hiç bişey değil derece falanda ayarlanıyo dedi ama bilmiyorum :D

8gPoO1.jpg

bende zamanında vantilatör dayıyodumda çok toz yapıyo oda, hobi devreleriyle uraşıyorum elektirikcinin birinde gördüm adam buzdolabı motorundan 2 uç çekmiş birini ekran kartına birini işlemciye vermiş kasanın içine elimi soktum baktım buz gibi olmadı onu denicem 24 v dc akımla çalışıyomuş hiç bişey değil derece falanda ayarlanıyo dedi ama bilmiyorum :D

8gPoO1.jpg
Çok iyi ya Türk milletinin aklını seveyim çalışıyor valla hmmm

Bizim milletin en cok 2 seyini seviyorum.

1 - ) Mizahi
2 - ) Eldeki imkanlar ile surekli bir seyler uretmeye, cozmeye calismalari :D

Geri