• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunu arkaplanda çalıştırmak mümkünmü

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Selam arkadaşlar iyi forumlar öncelikle, şöyle bir sorum var oynadığım bir oyunda (reklam vermek istemiyorum) çok fazla karakter açmak istiyorum fakat cpu kullanımı yüksek olduğu için maksimum 3 tane açabiliyorum asıl soruma gelirse bu oyunun arka planda çalışmasını sağlamak veya cpu kullanımını en aza indirmek mümkünmü? silkroaddaki clientless gibi veya hideclient yaptıgımızda kasma biraz olsun azalıyordu aynısını bunada uygulamak mümkünmü? şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.

hocuspocus diye bi program kullanıyorum bir client i gizledigimde hiç etki etmiyor kasma devam ediyor sorun orda :)

pua8.jpg

Client gizlemek kasma olmaması anlamına gelmez ki ? Çalışmaya devam eder. Ancak Clientless olarak bağlantı yaparsan CPU kullanımından yırtarsın.

Geri