• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

oyunu taşıyacak hero

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan erdeme61
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erdeme61

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Haz 2009
Puanı
9
Arkadaşlar bu buyuk ihtimalle cogu kisinin problemidir fakat ben sinirli bi oyuncuyum cunku dota da az ds olsa cagresi olan oyunu tek basına tasıma sorununu asamadım lol de. Benim aradıgm sizi lig düsurecek sinir hastası edecek oyuncularla ugrasmamak icin oyunu koparabilecek bir hero. Aslında bir cok hero oynadm ama henuz oyle bir heroy rastlamadm. Bazılarınız bu takım oyunu diye cevap verebilir benim istedigim en azından takımdakiler feedlerken veya ölürken aradan bir iki kill cıkarıp oyunu götürebilecek bir veya daha cok hero artık yetti bu feederlardan...

Oyunu %80 Jungle taşır. <<<< Bana göre

Birde oyunu genellikle AOE dmg olanlar taşır. Ben bronze dan diamonda amumu ile geçtim , Full oyun taşıdım full aoe dmg skiller ve ultisiyle beraber
Champion önermem her champion güçlüdür bazıları mükemmel oynar bazıları ise kötü. Oynanışa bakar o.

AOE Dmg Championlar & Jungle bu iki bölüm taşır bence.

Türkiye serveri suan çok kötü beyler weste geçtim ben

Amumuyu ben de cok denedim fakat derecelide genelde banlaıyor. Banlanmadıgı zamanlarda kullanıyorum. Ama oyun icinde biraz parladgnızda karsi taraf adcyi bırakp size focuslanıyor. Ben jax ve olafı kullanıyordum genelde ama amumuyu da deniycem item buildi öneriniz ne ?

Amumuyu ben de cok denedim fakat derecelide genelde banlaıyor. Banlanmadıgı zamanlarda kullanıyorum. Ama oyun icinde biraz parladgnızda karsi taraf adcyi bırakp size focuslanıyor. Ben jax ve olafı kullanıyordum genelde ama amumuyu da deniycem item buildi öneriniz ne ?

Banlaniyor ;P ? Bronze veya silverdasın heralde. İtem buildini hep kendin yapacaksın karşıdakilere göre her zaman build değişir.

Draven-Vayne oyun karşı tarafın lehineyken bile oyun uzarsa kasıp oyunu çevirebilecek herolardır bana göre bunlar.

Önerileriniz için teşekkürler ama sanırm boyle bişey imkansız gözüküyor çünkü karşı taraf bir iki kill alıp kopuyor bizden. Farm yaparak onları yakalamak imkansız çünkü lol oyuncularında ölmeme yeteneği ve görüşü yok.

LoL' de karşı takım feedliyse malesef oyunu taşıyamazsın

Taşıcak herolar var illaki ama bu tek başınayken çok zor yanında duo girdiğin biri olucakki 2 niz taşıcaksınız yoksa gene zor oluyor tek başına

Taşıcak hero dersen Vayne lateye kalırsa zırh mırh hiçbirşey demez ortalığı dağıtır ama bu arada seni koruyan birisi lazım oda duon olucak ya sup olarak ya tank olucak sana geleni alıcak başından sen halledicen

Oyun feed kaynıyosa hangi hero olursa olsun taşıman zor olur ben daha bu gün normal oyunda bile Sined ile oynadım tek ben full item aldım 20-5 gidiyorum ama takım pert :D biraz daha takım oyununa yönelik şeyler dene takımı sen taşımaya çalış.

Geri