• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

#ÖzgecanAslan

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
10968459_1014796208534704_8720904933835323804_n.jpg

”Toprak atma meleğime.” diyen bir babanın canını aldılar cani şe.refsizler! Bu ülke iyice kötüye gidiyor...

B9z9xJIIIAE9FF3.jpg:large

Söylenecek çok şey varken hiç birşey söyleyememek, söylemek istememek... Çünkü biliyorsun ki ne söylersen söyle bir nefesi daha boşa tüketmekten öteye geçmeyecek bu çaban. Aslında umrunda olan nefesini boşa tüketmemek değildir... Asıl canını yakan şey: Ne söylersen söyle, bağır, çağır, ağla, sinirlen, üzül, kendini yerlerden yerlere vur hiç birşeyin değişmeyeceği gerçeğinin verdiği çaresizliğin tükenmişliğidir.

Hani Özgecan, katli helal olan, insanlıkla ilgisi olmayan ve hayvan bile demeye dilim varmayan bikaç aşağılık yaratığın pençesine düştüğünde bağırıp çağırdıya... "Yardım edin, imdat, yardım edecek bir Allah'ın kulu yok mu!!!" diye bağırdığında kimse duymadıya... O ürkek, masum ceylanın gözlerindeki hayat ışığı tüm çabalarına ve çığlıklarına rağmen saniye saniye acılarla, çaresizlikle ve korkuyla söndüya... İşte o çareziliği, tükenmişliği ve korkuyu hissediyorum birşeyler söylemek isteyip söyleyemediğimde...

Sessiz çığlıklarımızda boğulurken hergün bu tarz olayların bir daha yaşanmaması için somut adımlar atmadığımız her gün insanlık ışığımız yavaş yavaş sönecek, sönüyor ve belkide çoktan söndü de farkında bile değiliz.

Müslümanız, misafirperveriz, sıcak kanlıyız, iyi kalpliyiz diyerek kendimizi kandırdığımız şu ülkede insanlığımdan untanır hale geldim. Herşey oldukta insan olmayı bir türlü beceremedik. Birlikte insanca yaşamayı öğrenemedik. O nedenle senden tüm insanlık adına özür dilerim Özgecan, hata sende değildi... Biz beceremedik senin evine güvenle dönebileceğin bir ortam yaratmayı, biz beceremedik bağırdığında yardımına koşmayı, biz beceremedik katillerine hakkettikleri cezayı vermeyi. Umarım Cenab-ı Hak katında hakettiğin değeri görür sonsuz huzur ve mutluluğa erersin. Allah rahmet eylesin, insan olan, insan olmayı becerebilen herkesin başı sağolsun.

Allah yakınlarına sabır versin kelimesi bile az kalır o acıyı tatmayan anlıyamaz belkide ama forum olarak elimizden birşey gelirse yapabileceğimiz tepkimizi ortaya koyup bunun gibi canice durumları önlemek amacıyla oluşturabileceğimiz bir durum varsa ben en başta olmaya hazırım.

Söylenilcek o kadar şey , edilcek o kadar küfür ve yapılcak o kadar şey var ki ama ülkemiz hep susmayı tercih ediyor yıllardır böyle şeylere. Ne zaman ki bıçak sırta dayansa bişeyler ciddiye alınıyor bu ülkede gerçekten kadını bırakın bir canlıya bile bu ve bunun gibi şeyler yapılması bizleri derinden üzüyo ama elimizden sadece bu geliyo ne kadar acı bir durum

Ya kendi cinsimden bu kadar utanmadım..Cumhuriyet yanlısıyım ama bunlar için şeriat gerekli yazık çok yazık düştüğümüz durumlara bak ya ... #ÖzgecanAslan #G.I.D

bazı şeylerin değişmesi için bazılarının ölmesimi gerek gidip tecavüzcülere hapis cezası 10 yıl yatar en fazla çıkar yıldırıcı cezalar olması gerek mesela eskiden hırsızlık yapanın eli kesilirmiş hırsızlık yaptığı eli kesilirmiş tecavüzcüde idam edilirse en ağır ceza verilecektir diyorlar ama 10 yıl verilir gider ölen öldüğüyle kalır türkiyede malesef cezalar yıldırıcı değil allah rahmet eğlesin

Ulan, tipki secimlerde yapildigi gibi oy kullanilsa, tecavuzculere idam cezasi getirilsin mi diye, bizde evete bassak oyumuzu. Sonra yasasi gelse. Ne guzel olurdu.

******* çocukları başka bişey değiller ! isterseniz banlayın

Bu arada böyle bi durumu bile çıkar amaçlı kullananlar var onlarda ****** çocukları!

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri