• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Özgün Youtube Kanalı Açtım ADSENSE KAZANÇ 0 gözüküyor?

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
mLOy62.png

7v9ngr.png

5VPl7A.png

Anlayan kişilerden cevap rica ediyorum. Youtube ADSENSE geliri gerçekten bu durumda mı yoksa bana özel bir durum mu var 2000 küsür izlenme almışım kitle tutma yüzdem 82, içerikler tamamen özgün, kanal hiç bir şekilde telif vs. almadı, sorum ise bu durum normal mi? Sonradan düzelir mi? Eğer normal değilse sıkıntı ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim başka istediğiniz rapor varsa resim olarak yükleyebilirim. Bu arada yanlış anlamayın ben 2000 izlenmeye servet kazanacağımı falan zannetmiyorum ama en azından para 0.01 olsaydı sıkıntı yoktu benim için. Takıldığım nokta hiç bir şey kazanamamış olmam.

[ACIKLAMA]Konu yerinde mi bilmiyorum kusura bakmayın.[/ACIKLAMA]

Usta yanlış anlamada ben orada soru sormuşum sen gelmişsin bana kendi kazancını gösteriyorsun anlamadım ne yaptığını? Sıkıntımın cevabını biliyorsan söyleyebilirsin kazancını göstermenin ne anlamı var

Bendemi sıkıntı var dıe yazmıssın bende kazancı attım ben kazanıyorum 1 videodan geliyor demeye calısıyorum tam olarak nasıl geliyor bilmiyorum göstermeyemi reklamamı tıklıyor lar bilmiyorum ama beğeni veya abone olmuyor izlenmeye veriyor galiba .

Gösterimlerden para kazanmazsın, videonun içerisinde reklamlar çıkar o reklamlara tıklandığında para kazanırsın ve oldukça düşük miktarlar kazanırsın. Bu kazandığın paralar hemen Adsense hesabına yansımayabilir belli aralıklarla güncellenenip Adsense hesabında görünüyor.

Gösterimlerden para kazanmazsın, videonun içerisinde reklamlar çıkar o reklamlara tıklandığında para kazanırsın ve oldukça düşük miktarlar kazanırsın. Bu kazandığın paralar hemen Adsense hesabına yansımayabilir belli aralıklarla güncellenenip Adsense hesabında görünüyor.

Abi nromalde bunun bir yüzdesi vardır bende 2000 organik izlenme var tıklanma sayısı 0 gözüküyor çok garip.

İzleyicilerin videonun neresinde çıktıklarını gösteren bir analiz vardı. O analize göre videoları sonuna kadar izleyen kaç kişi var ? Yani reklamlar genelde ortalarda, sonlarda oluyor. Adam ilk kısmında çıkmışsa hiç reklam görmemiş demektir ki bu da sadece görüntülenme sayısını arttırır. Gerçi reklam tıklama ve izleme sayısını gösteren yer de vardır.

Son düzenleme:
Adsense Hesapları Ayın 20'si Ve 30'u Arası Hesabınıza Yansır,
Adsense Hesapları Türkiye İçin Çekim Limitleri 200 TL'dir,
Ve Çekim Yapabilmen İçin Yanlış Hatırlamıyorsam Avusturya'dan Google'in Merkezinden Sana Bir Pin Kodu İçeren Bir Posta Gelmesi Gerekiyor.
Hesabını Onaylaman Gerekiyor.

Yeni ise hemen yansımaya başlamaz. Zamanla düzene oturur.
Bu arada bizim forumda ne çok ytci varmış.

Geri