• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Özür mesajı

bdeniz1997

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Eyl 2010
Puanı
4
Beni bilen bilir. eskiden küçük bir velettim, şimdi yaptığım pislikleri ve aptallıkları toparlamak için, biraz olsun içimi rahatlatmak için buraya geldim.
Buraya 3 yıldır uğramıyorum, ilk onu söyleyeyim. Eskiden ergendim tamam, *****tım çok, kibir sıçıyordum biraz. Aslında biraz değil, baya bi kibirliydim. Bir yerde yaptığım bir şeyi benim ismim olmadan görünce gözüm dönüyodu, küfrediyordum. Ama artık öyle değilim. Aklı başında biri olma yolunda ilerliyorum. Yaşadığım şeylerin de biraz ağırlığı var tabi. Kaldıramıyorum hepsini birden :D

Özel olarak,
Samet, nedenini hatırlamadığım ve büyük bir ihtimalle aptalca bir sebepten ötürü sana kızmıştım. Sonrasında küfrettim engelledim falan filan biliyorsun,
bunun için özür dilerim. Ne kadar özür dilesem az ancak, affet lütfen.

Şimdi ***** mı bu? falan diyenler olacaktır, siz dalganıza bakın. Bu benim için önemli.

Küçükken aptal yanıtlarımla çıldırttığım herkesden de ayrı ayrı özür diliyorum.
Daha da diyebileceğim bir şey yok sanırsam, kendinize iyi bakın.

Şimdi de kullandığın hitap tarzı, "aklı başında biri olma yoluna" pek uygun düşmüyor ama. Bunu da bir gözden geçir. "Siz dalganıza bakın" demek ile bu yola girmiş sayılmazsın pek :)

Geri